Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Intel procikat érintő...

Az Intel procikat érintő biztonsági hiba ellen mit kell tenni?

Figyelt kérdés
nekem i5 4460 van, eddig nekem nem történt win 10 frissítés a december eleji óta

2018. jan. 6. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz frissítesz ha nem nem. Ez nem olyan hiba, amit minden vérpistike ki tudna használni, és valószínűtlen, hogy komoly hekkereknek pont a te adataidra fog fájni a foga.
2018. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem mi ez a nagy felháborodás.

Érezhető lassulás nem valószínű hogy lesz, illetve később tuti hogy csiszolnak rajta.Microsoft-nak nem érdeke a CPU-k lassítása.

2018. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

oké csak megijedtem ettől:


Továbbá az eddig ismert és kifejezetten kecsegtető branch target injection támadási mód csak a kezdetet képviseli, innen szabad az út a továbbfejlődésre, tehát minimum el kell érni, hogy a mostani lyukak legalább részben be legyenek tömve. Főleg azért, mert jelenleg úgy tűnik, hogy ezt a támadási felületet JavaScripttel is ki lehet használni, vagyis elég egy fertőzött weboldalt meglátogatni.

2018. jan. 6. 11:46
 4/5 A kérdező kommentje:
és én elég gyakran vagyok olyan oldalakon ahol felugró ablakok jelennek meg
2018. jan. 6. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Együtt kell élni vele a következő gen-ig. Most hogy kiderült biztos hogy vissza fognak a hibával élni. Viszont én inkább a banki jelszavaim végett aggódom és hogy az intel 100% hogy kihoz valami gyenge patch-et ami várhatóan jelentősen csökkenteni fogja majd a proc teljesítményét.
2018. jan. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!