Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ShadowWarrior nevű youtuber...

ShadowWarrior nevű youtuber miért ad shadow ban-t mindenkinek aki videójával kapcsolatban kritikát fogalmaz meg?

Figyelt kérdés
Egyik videójában arról beszélt hogy miért NE vegyük 1 millás számítógépet, és összerakott egy 700.000-es konfigot. Én meg odaírtam alá, hogy oké, de az ő gépében se DVD író/olvasó, se Windows, se Bluethoot, se Wifi, fele annyi RAM-van benne, nincs benne vízhűtés és erre kaptam egy shadow ban-t (ergó senki nem látja a hozzászólásaimat, csak én). De miért kaptam? Ha ezeket is beraktuk volna a gépbe, akkor az is 1 millió lett volna, és végülis akkor megválaszoltam a kérdést amit feltett...

2018. jan. 7. 16:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
9%
Nyilván mert baromásgokat írtál. DVD író 2018-ban, jót röhögtem.
2018. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 hypno ***** válasza:
100%

Nem mindegy?

A srác úgy osztja az észt mintha ő találta volna fel a spanyolviaszt, pedig csak mintát harapott bele.

2018. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Pici agyacskádat csak 1 dologra tudod kiterjeszteni? Vízhűtés? Wifi, bluethooth? Operációs rendszer?


Mellesleg még ma is minden tele van DVD-vel, játékoktól kezdve mindent azon árulnak.


De nyílván nem az volt a célod hogy egy érthető hozzászólást írj, csak mocskoskodni akarsz, feltételezem itt próbálod ellensúlyozni a komplexusaidat, attól te nem leszel kevésbé értértéktelen ember hogy másokat hülyézel ;). Csak magadat járatod le.

2018. jan. 7. 17:17
 4/26 anonim ***** válasza:
4000Ft tényleg lehozza milláról hétszázra :D :D
2018. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Vízhűtés meg vagy 16 gb-ram, windows meg dvd lejátszó, bluethoot meg wifi 4000 forint? Hallod, rendelj nekem is belőle!!
2018. jan. 7. 20:12
 6/26 anonim ***** válasza:
Te amúgy köztünk vagy? A dvd-n rugózónak írtam, vagy nem is sejted, mi lehet 4k ezek közül???
2018. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

És? Ha eddig nem tűnt volna fel, akkor szólok, hogy a komment-szekció sehol sem demokrácia. A tulajdonos, jelen esetben a csatorna tulaja azt bannol ki, akit akar, és nem kell megindokolnia. Senkit nem érdekel, hogy te most roppantul felháborodtál és idejöttél elsírni a bánatodat. Ha nem tetszik, egyetlen lehetőséged, hogy nem nézed. Pont.


Ilyenkor úgyis ki szokott derülni, hogy a hisztiző kérdező valójában egy büdös nagy troll, aki teljesen megérdemelten kapott bant.

2018. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

# 7/7 Időpont tegnap 21:56


Nem csak rólam van szó, sorra minden kritika eltűnik a videója alól, és sokszor éktelen nagy hülyeségekkel vezeti félre a nézőket.


Másrészt rajta kívül nem tudom melyik csatorna "nem demokratikus", Tech2, TheVrTech, Magyarósi Csaba, Pamkutya, és még sorolhatnám... mind normálisak.

2018. jan. 8. 08:11
 9/26 hypno ***** válasza:

#8


Akkor nézd azokat a videókat amiket normálisnak tartasz.


Szerintem javarészt gyerekes és béna a legtöbb - meg azok is akiknek a fő életformája, hogy hozzászóljanak -,de én nem is nézem és pláne nem kezdem el kommentelgetni őket és nem pörgök rajta sértetten, napokig.

2018. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"se DVD író/olvasó, se Windows, se Bluethoot, se Wifi, fele annyi RAM" azért azt te sem gondolod komolyan, hogy ezek így összesen 300 ezer Ft-ot kitesznek.

DVD író: ~4000 Ft

Windows 10: ~30000 Ft

Bluetooth adapter (USB): ! 735 Ft !

Wifi adapter: legolcsóbb 2600Ft


Ez ha mindenből drágábbat veszel is max 40 ezer ft.


A RAM-ot meg világosan elmondja, hogy teljesen fölösleges, csak pénzkidobás. 16GB untig elég bármilyen játékhoz. Sőt! Igazából 8GB is elég.

2018. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!