Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről a notebook-ról mi a...

Erről a notebook-ról mi a véleményetek? (NAVON Stark NX14)

Figyelt kérdés

Internetezésre,film nézésre,letöltésre,word dokumentációk készítésére szeretném használni. EGY ILYEN NOTEBOOK HÁNY ÉVIG BÍRJA SZUSSZAL? Mennyire lehet gyors ez a gép? Ha tönkre megy akkor lehet javítani szerintetek?

NAVON Stark NX14 fehér notebook (14,1"/Atom/2GB/32GB eMMC/Windows 10);


Processzor:Intel® Atom™ processzor Z3735F

Képernyő átmérő (cm / inch):35.9 cm / 14.1 col

Felbontás:1366 x 768 pixel

Memóriaméret:2 GB

Merevlemez kapacitása:32 GB

Videókártya:Intel HD Graphics

Operációs rendszer:Windows 10 Home


2018. jan. 8. 14:16
 1/3 anonim válasza:
88%
Én is néztem. 60 volt. Tegyél hozzá 20-at, és 80 - ért rendes laptopot vehetsz.
2018. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Értelmetlen a kérdés...

Mi a véleményem róla? Semmi, nem venném meg mert rettentő gyenge volt már több éve.

Hány évig bírja? Elméletileg nem tud nagyon tönkre menni normális használat mellett. (Akksi kivételével)

Mennyire gyors? Semennyire lassú rettentően.

Lehet javítani? Nem tudom mennyibe kerül, de szerintem nem éri meg javítani. De nyilván függ attól hogy mi a baja...


Tehát általános felhasználásra (amire neked kell) teljesen alkalmatlan.

2018. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Inkább nézz használtan HP Elitebookot, Lenovo Thinkpadet (X vagy T széria), esetleg E-szériás Dell Latitudeot. Sokkal jobban jársz, egyrészt gyorsabbak, másrészt nem döglenek meg fél év után.
2018. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!