Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a számítógépem...

Mi lehet a baja a számítógépemnek?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdte el ezeket a tüneteket produkálni. Elindulni csak úgy indul el a gépem ha minimum négyszer kékhalált kap (PAGE FAULT INT NONPAGED AREA és INACCESSOBLE BOOT DEVICE). Maga a bios is van, hogy nagyon lassan lép csak tovább, és van hogy a DVD olvasó nevébe furcsa karaktereket ír ki.

Futattam a Memtestet, az nem talált semmi hibát, néztem a Hard Disk Sentinelt is, de abban sincs semmi hibára utaló jel.

Átraktam az SSD-t másik gépbe is, ott hiba nélkül elsőre elindulta Windows. Előfordulhat, hogy alaplaba lehet?


Konfigom:

ASRock H61M-VS

Intel I5-3470

FSP Hexa 400W

Asus HD7770

Samsung EVO 250GB SSD és két HDD



2018. jan. 9. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Kizárásos alapon keresd a hibát. pl. húzd le a dvd meghajtót...
2018. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alaplap, VGA, RAM, vagy táp hiba.

Kizárásos alapon, ha az SSD jó.

Bár én megpróbálnám lehúzni a 2 hdd-t, az SSD kábeleket kicserélném (nekem volt azzal is bajom) és egy BIOS reset után, 1 db RAMal bekapcsolnám. Próba szerencse. Sok sikert.

2018. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majdnem elfelejtettem. (Előző vagyok)

Egyszer, úgy jó tíz évvel ezelőtt a 220 Voltos tápkábel miatt volt örökké kékhalálom. Majdnem szétvertem a vasat, mire rájöttem a hibára.

2018. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Ki fogom próbálni ezeket. :)
2018. jan. 9. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!