Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A hd filmek megnézéséhez erős...

A hd filmek megnézéséhez erős processzor vagy erős video kártya kell . Az én gépem elég régi 2500+ barton procis . És bizony a a hd-k már dolgoztatják a processzort, az 1080 as hd már le is akad nála . Van értelme nagyobb video kártyát venni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De most milyen a videokartyad? Amugy szerintem ennek a processzor mar eleg kell legyen sot... valoszinuleg a videokartyad a ludas esetleg a az op rendszer kezd meghalni...
2008. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van igen, de ha "nagyobb" (újabb) VGA-t veszel, ahhoz új alaplap is kell, mert valószínűleg a mostani alaplapod AGP-s és abba nem igazán találsz VGA-t, illetve ha találsz is nem éri meg bele tenni. Szóval én azt javaslom vegyél egy újabb gépet.
2008. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
radeon 9550 es a kari de gyártanak agp-s erösebbet még vehetnék bele .utána néztem a 2500 as amd proci is kicsi lenne hozzá. akadozva de viszegetee az i.d. 10000 című 1080p -s hd filmet
2008. okt. 27. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ügyes vagy találhatsz olcsón használt 2600pro/xt-t, de előbb próbáld ki, hogy megy-e.

Esetleg 7800/7900, de ezeket arany árában mérik használtan is.

2008. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!