Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Hama uRAGE Reaper...

Vettem egy Hama uRAGE Reaper ess. Nevezetű gamer egeret[muszáj kérdőjelet írnom. ]?

Figyelt kérdés
Nos, ezt az egeret CSGO-hoz használom, és a gondom az, hogy ha nagyot rántok akkor "elszáll" (középen marad, vagy nem érzékeli, hogy húzom). Ezt hogyan lehetne javítani? Ne írjátok, hogy vegyek új egeret...

2018. jan. 24. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De vegyel ujat, es lehetoleg ne ilyen kinai vacakot. Ennek max a csomagolasa gamer.
2018. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony azt írjuk, mert kínai szemetet vettél. Esetleg erőlködhetsz a DPI kapcsolóval, ha van rajta. Komolyan azt hitted, hogy 3 rongyért majd rendes gamer egeret kapsz? Az alsó hangon annak ötszörösénél kezdődik. A gamer címke az egyik legnagyobb parasztvakítás, ami napjainkban csak létezik.
2018. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kozma György ***** válasza:
én egy hama uRAGE Reaper NX et vettem 3 napja és bekellet allitani rendesen a programjában hogy hogy működjön de mostmár jó wi eger beall kozépen van a program ban meg 2000dpi igy jó igaz egy nagyobb egerpad kell de sebaj
2018. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, már megint egy TheVR rajongó! Legközelebb vásárlás előtt tedd fel a kérdést, hogy megspórolhassunk neked egy kis pénzt.
2018. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hja kérem, aki nem ismeri fel a fizetett hirdetéseket :)
2018. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!