Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez miert lehet?...

Szerintetek ez miert lehet? Videokártya és hdmi probléma.

Figyelt kérdés

Nem igazán értek a gépekhez segitségetek kérem!

Elromlott a gépemben a video kártya most az alaplapi vga val megy. Jobb asus alaplap kb 3 éve vettem 30 ezer körül.

Rádugtam a monitort rendben ment mi den de amikor bedugom a hdmi kábelt ami a tv vel van összekötve akkor egy pillanatra elmegy a monitor majd ujra visszajön és csak a háttérképet mutatja az ikonok asztal eltünnek. Ha kihuzom a hdmi kábelt akkor minden ikon visszajön. Szerintetek ez miért van mit kéne tennem? Vegyek vga t?


2018. jan. 28. 18:32
 1/4 anonim válasza:

Mert az asztal kiterjesztésének veszi a TV-d és nem lemásolja a képet.


Szerintem legalábbis.

2018. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:

Nem egészen egyértelmű amit írsz.


Ha jól értem, akkor DVI vagy D-SUB kábelen keresztül összekötötted az integrált VGA-t a monitorral, majd bedugtál még egy HDMI kábelt is, amivel a TV-re is rákötöttél?


A TV felbontása eltér a monitorétól?

2018. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen dvi kábellel összekötöttem a gépet a monitorral 1920x 1080 as felbontáson megy. Majd a hdmi kabelt beledugtam a tv be meg a gépbe akkor jelentkezett a fent leirt probléma.eddig igy néztem a filmeket a gépről a tv n csak eddig a vga ba dugtam ezeket a kábeleket nem az alaplapba. Bocs ha értelmetlen kicsit nem igazán vagyok otthon a témában.
2018. jan. 28. 19:00
 4/4 A kérdező kommentje:
A tv felbontását nem tudom full hd nagy dög lg tv . Eddig semmi probléma nem volt még nem nem adta magát a vga
2018. jan. 28. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!