Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a monitoromnak?

Mi baja lehet a monitoromnak?

Figyelt kérdés
Van egy kb 3 éves LG IPS monitorom. Energiagazdálkodásnál be van állítva, hogy 10 perc után kapcsoljon ki ha nem csinálok semmit. Ha TÖBB mint fél óráig így van, és utána megmozgatom az egeret, hogy visszajöjjön a kép, semmit nem csinál, csak villan egyet a monitor (kb 1/10 mp-re bekapcsol) aztán eltűnik a kép, majd villan megint egyet, majd megint eltűnik a kép. Csak akkor jön helyre mikor újraindítom a gépet. De ha én kapcsolom ki, akkor is ezt csinálja, ha fél óránál tovább van kikapcsolva. Visszanyomom, villan egyet a képernyő és kikapcsol a monitor. DVI kábel van, de semmi baja, mert kicseréltem hdmi-re és ue. csinálta. Videokártya? Vagy a monitor romlott el? vagy a win 7 hülyült meg? De amúgy semmi más baja.

2018. jan. 29. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem rakd újra a windowst aztán ha akkor se jó szerezz próbából egy másik videó kártyát és ha akkor is ezt csinálja akkor a monitor a kuka.
2018. febr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ah win7-et nincs kedvem újrarakni, kipróbáltam egy másik videokártyával, de ue. csinálta, szóval sanszos h a m monitor rossz.
2018. febr. 4. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!