Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik konfigurációt vegyem?

Melyik konfigurációt vegyem?

Figyelt kérdés

mind a kettőnek van gyenge pontja ,és az biztos, hogy Full HD-n csak jó pár éves játékok fognak futni 720p nagyon alacsonyon melyik álja meg jobban a helyét ha megálja, nekem annyi is elég ha nem nagyon fognak akadni a játékok!

Az első konfig:

Intel Celeron G3950

8 GB ddr4 ram

GeForce GTX 560 Ti 2 GB


másik konfig:

Intel Pentium G4560

8 GB ddr4 ram

GeForce GT 730 ddr5 2 GB


mind a 2-nek meg van a gyengéje előszőr ha úgy nézzük inkább maradnék annál a 2 magnál mintsem a GT 730-at válasszam de egy videóban láttam ,hogy a 2 magos Celeronon akadt a gta 5 ha jól emlékszem 720p high beálításokkal meg volt a 60+ fps ,de egyszerűen akadt úgy is! Viszont a videokártyáról azt halottam ,hogy nagyon gyenge a tavalyi játékokat elviszi 720p full low-on de az idejieket már 720p full low-on sem fogja vinni csak laggokkal, a prociról meg nem tudom, hogy pl egy Wolfenstein 2-öt elvinne e mondjuk egy Pentium G3420 vagy a Celeron G3950


És mind a 2 35 ezer forint! És pls olyan is írjon aki nem csak azt hiszi, hogy ért hozzá hanem ért is hozzá legalább egy kicsit annyira, hogy tudja pl a ddr5-ös gt 730 elviszi pl a battlefiled 1-et 720p nagyon alacsonyon 30-55 fps-el, illetve a 35 ezer forint a keretem használt gépre ezt is vegyétek figyelembe ne írkjatok olyanokat, hogy gtx 1060 meg i7-es proci kéne mert úgysincsen rá pénzem, illetve tróllok is kíméljenek!?



2018. jan. 30. 01:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek a gépek hozzá sem tudnának szagolni a BF1-hez. Semmilyen szinten.

Én a második összeállítást jobbnak vélem, csak az áruk egy kicsit gyanakvásra ad okot. A 8Gb DDR4 Ram kerül majdnem 35-be, és akkor még hol van a többi. Kilóg a lóláb.

2018. jan. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Szabo95 válasza:

Igen, a ram árak eléggé felmentek, én pár hónapja, 24 ért vettem 8 gb ramot.

Érdekes konfigok mit ne mondjak.

Nincs összehasonlítási alapom, nemtudom melyiket érdemes venni.

Ha a pénztárcád ezt engedi meg, teljesen rendbenvan. De a 8 gb ram, van csak 30 ezer körül O,o

2018. jan. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Őszintén, ha el is indul, egyikkel se lesz élvezhető a BF1, bár sanszosabb, hogy töltés közben meghal a dolog.


Én a második konfigot venném, mivel videokártyát egyszerűbb cserélni, ha megint összejön rá egy kevés pénz, illetve az első gépnél a hulla gyenge proci miatt szinte minden akadozna, míg a másodiknál ha lowra rántasz mindent, azért eldöcögnek a dolgok (ami még mindig jobb, mint 10 másodpercenként megakad a kép és a hang majd folytatódik).

2018. jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Oké akkor ez azt jelenti, hogy pl a Project Cars 2 is a másodikon futna jobban bár már az biztosan laggolna mind 2-ön ha úgy nézzük: https://www.youtube.com/watch?v=6YbrOzD2bPY


https://www.youtube.com/watch?v=dElp_C7gO2M


Sajna csak a Pentium G4400-al találtam prject cars 2-öt és akárhogy is de azzal nem annyira akad a dolog akkor kíváncsi vagyok a Celeron G3950-el, hogyan menne! Nem tudom melyik az erősebb proci a Celeron G3950 vagy a Pentium G4400?

2018. jan. 30. 09:46
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Egyértelműen a másodikat venném. A G4560-ban lévő grafikus mag a GT 730-nál sokkal erősebb! Tehát megveszed a másodikat, a GT730-at beledobod a kukába és használtan nézel hozzá egy videokártyát.

Az első gépben lévő videokártya ne tévesszen meg, használtan 10 és 20 ezer ft közötti összegért lehet kapni.

Kicsivel drágábban kb. 20 ezer körül van HD7850, GTX 660, HD7870.

A G4560 egy nagyon jó kis CPU, akár egy GTX 1060 mellett is simán megállja a helyét. Ha később lejjebb mennek a videokártya árak beszerzel mellé egy hasonló kaliberű kártyát és van egy nagyon jó kis géped.

2018. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#4-es sajnálom de ment a piros mivel! Te komolyan azt mondod, hogy a GT 730-nál sokkal erősebb az integrált! Hát nem erősebb mondtam, hogy hülyeséget ne kommenteljen senki még a ddr3-mas gt 730 is erősebb annál az IGP-nél talán a gt 710-et meg veri de a 730-at nem!
2018. jan. 30. 11:10
 7/28 A kérdező kommentje:
Inkább tőrlöm is a kommented!
2018. jan. 30. 11:10
 8/28 anonim ***** válasza:
Te itt ugyan nem fogsz semmit törölni, és jó lenne, ha kicsit lehiggadnál.
2018. jan. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért pattogsz, csak elmondta a véleményét. Te kérdeztél nem ? Akkor ?

Ne higgy az ilyen videóknak.

Project cars 2-t te nem fogsz tudni játszani ezekkel a gépekkel.

2018. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

hiába van 35 ezred a dologra, annyiért nem fogsz tudni játszogatni ezekkel a játékokkal, és ezen a passzív-agresszív pattogás se segít.


A g4560 egy jobb videókártyával egész jó játszani, celeronra ez már kevésbé igaz, ezért a másodikat venném, a gt 730-at megpróbálnám eltolni hardveraprón és vennék valami használt kártyát, nyílván drágábban. Ez ennél olcsóbban nem fog menni, csodát ne várj.

2018. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!