Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik konfigurációt vegyem?

Melyik konfigurációt vegyem?

Figyelt kérdés

mind a kettőnek van gyenge pontja ,és az biztos, hogy Full HD-n csak jó pár éves játékok fognak futni 720p nagyon alacsonyon melyik álja meg jobban a helyét ha megálja, nekem annyi is elég ha nem nagyon fognak akadni a játékok!

Az első konfig:

Intel Celeron G3950

8 GB ddr4 ram

GeForce GTX 560 Ti 2 GB


másik konfig:

Intel Pentium G4560

8 GB ddr4 ram

GeForce GT 730 ddr5 2 GB


mind a 2-nek meg van a gyengéje előszőr ha úgy nézzük inkább maradnék annál a 2 magnál mintsem a GT 730-at válasszam de egy videóban láttam ,hogy a 2 magos Celeronon akadt a gta 5 ha jól emlékszem 720p high beálításokkal meg volt a 60+ fps ,de egyszerűen akadt úgy is! Viszont a videokártyáról azt halottam ,hogy nagyon gyenge a tavalyi játékokat elviszi 720p full low-on de az idejieket már 720p full low-on sem fogja vinni csak laggokkal, a prociról meg nem tudom, hogy pl egy Wolfenstein 2-öt elvinne e mondjuk egy Pentium G3420 vagy a Celeron G3950


És mind a 2 35 ezer forint! És pls olyan is írjon aki nem csak azt hiszi, hogy ért hozzá hanem ért is hozzá legalább egy kicsit annyira, hogy tudja pl a ddr5-ös gt 730 elviszi pl a battlefiled 1-et 720p nagyon alacsonyon 30-55 fps-el, illetve a 35 ezer forint a keretem használt gépre ezt is vegyétek figyelembe ne írkjatok olyanokat, hogy gtx 1060 meg i7-es proci kéne mert úgysincsen rá pénzem, illetve tróllok is kíméljenek!?



2018. jan. 30. 01:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Aki mai játékokkal akar játszani, annak bele kell nyúlni a pénztárcájába és ennyi.

A második konfig egy normálisabb, szintén 20e körüli használt kártyával már elindulnak a mai játékok.


Ha project cars, BF1 és társait akarsz játszani, akkor vagy többet szánsz rá, vagy nem játszol velük, ennyire egyszerű.

2018. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Mi a francért kérdezel bármit is ha utána úgyis jobban tudsz mindent?

Ha neked megfelel a GT 730 akkor vegyed nyugodtan, de attól még egy semmire való ßar kártya. És igen sok esetben az IGP jobb teljesítményre képes, főleg kellően gyors memória (RAM) mellett. Ha nem hiszed el akkor itt van:

[link]

2018. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Na ?

Lilul már ?

:)

2018. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Na de videot is mutass oké persze majd lehet veszek videokártyát ha azt a gépet veszem egyátalán! De amúgy meg akkor most az volt itt a kérdés, hogy inkább a 2 magos procit válasszam erősebb vga-val vagy inkább a GT 730-at erősebb procival?
2018. jan. 30. 13:20
 15/28 A kérdező kommentje:
És tessék gt 730 elviszi ezeket a játékokat: https://www.youtube.com/watch?v=YeqCmkV1_ko
2018. jan. 30. 13:21
 16/28 anonim ***** válasza:

Hurrá. Mindenki örül hogy az a vga viszi a játékodat.

Én személy szerint sok sikert kívánok hozzá, de majd ha lefele görbülő szájjal azt fogod kérdezni hogy miért akadnak a játékaid azon a gépen, akkor jusson eszedbe ez a kérdés, és az adott válaszok.

2018. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
De nem tudom miérz nem lehet normális választ adni! Nekem annyi is elég, ha azt írja valaki, hogy az 1-ső konfig vagy a második konfig jobb a mostani állapotára nézve nem a jövőre!
2018. jan. 30. 14:37
 18/28 anonim ***** válasza:
Olvasod te a válaszokat ?
2018. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

A GDDR3 verzióhoz képest valóban erősebb az integrált, de a GDDR5 verziótól egy kicsit elmarad. Nagyságrendi különbség nincs az integrált és a GT730 között. Természetesen az integráltnak nagy szüksége van a dupla sávszélességre, ezért 1db 8GB ramstickel nem sok értelme lenne.


GT730 kártyát rá lehet sózni valami celebre 15 ezerért, GT1030 pedig nincs olyan messze és nagyságrendekkel erősebb, amivel minden mai játék futtatható.

Azon azért el kéne gondolkozni, hogy hogy állsz hozzá mások véleményéhez, amik adott esetben megalapozottabbak a te álláspontodnál.

2018. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Inkább az elsőt veszem!!
2018. jan. 30. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!