Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik konfigurációt vegyem?

Melyik konfigurációt vegyem?

Figyelt kérdés

mind a kettőnek van gyenge pontja ,és az biztos, hogy Full HD-n csak jó pár éves játékok fognak futni 720p nagyon alacsonyon melyik álja meg jobban a helyét ha megálja, nekem annyi is elég ha nem nagyon fognak akadni a játékok!

Az első konfig:

Intel Celeron G3950

8 GB ddr4 ram

GeForce GTX 560 Ti 2 GB


másik konfig:

Intel Pentium G4560

8 GB ddr4 ram

GeForce GT 730 ddr5 2 GB


mind a 2-nek meg van a gyengéje előszőr ha úgy nézzük inkább maradnék annál a 2 magnál mintsem a GT 730-at válasszam de egy videóban láttam ,hogy a 2 magos Celeronon akadt a gta 5 ha jól emlékszem 720p high beálításokkal meg volt a 60+ fps ,de egyszerűen akadt úgy is! Viszont a videokártyáról azt halottam ,hogy nagyon gyenge a tavalyi játékokat elviszi 720p full low-on de az idejieket már 720p full low-on sem fogja vinni csak laggokkal, a prociról meg nem tudom, hogy pl egy Wolfenstein 2-öt elvinne e mondjuk egy Pentium G3420 vagy a Celeron G3950


És mind a 2 35 ezer forint! És pls olyan is írjon aki nem csak azt hiszi, hogy ért hozzá hanem ért is hozzá legalább egy kicsit annyira, hogy tudja pl a ddr5-ös gt 730 elviszi pl a battlefiled 1-et 720p nagyon alacsonyon 30-55 fps-el, illetve a 35 ezer forint a keretem használt gépre ezt is vegyétek figyelembe ne írkjatok olyanokat, hogy gtx 1060 meg i7-es proci kéne mert úgysincsen rá pénzem, illetve tróllok is kíméljenek!?



2018. jan. 30. 01:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Na erről beszéltem. Legalább négyen mondták, hogy a másodikat, erre te. . . . Ostoba fajankó.
2018. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
De én videokat néztem és úgy látszott mint ha a 2 mag jobb lenne a gt 730-nál!
2018. jan. 30. 16:14
 23/28 anonim ***** válasza:

Akkor miért fárasztod itt a hozzáértő embereket ?

Vedd meg a videó alapján, aztán verd a fejed a falba ! De erősen, hogy fájjon! :)

2018. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok biztos benne. hogy jó lesz e az !
2018. jan. 30. 16:25
 25/28 anonim ***** válasza:

El lett mondva, a második jobb.

Hogy te ezek után mit csinálsz, az csak rajtad áll.

Viszont kérlek kímélj meg minket a vásárlás utáni "Miért nem fut XY játék normálisan" kérdésektől.

2018. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Oké akkor veszem a másodikat!
2018. jan. 30. 21:52
 27/28 A kérdező kommentje:
De egyébként meg Halas te meg mondtam olyan ne jöjjön aki azt hiszi hozzá ért és nem ért hozzá! te nem tudom mit képzelsz magadról de nem értesz hoozá!
2018. jan. 30. 22:50
 28/28 anonim ***** válasza:

Nyílván ,hogy nem értek hozzá, á dehogy. Csak 30 éve foglalkozom ezzel.

Nem sokan szeretik sehol sem a hozzád hasonló okostojásokat, aki megszabja hogy ki válaszoljon, meg azt is hogy mit mondhat, és mit nem. Amikor kérdezel, jobb ha felkészülsz arra, hogy lesz aki nem azt fogja mondani amit hallani akarsz. Ez ilyen.

Gondolom a napköziben az győz aki hangosabban ordít, de ez itt más tészta.

2018. jan. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!