Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sokkal sötétebb a számítógépem...

Sokkal sötétebb a számítógépemen a kép és nem a fényerővel van gond hogy kéne megoldanom? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A legutóbbi windows 10 frissítés óta sokkal sötétebb a kijelző. Amikor bekapcsolom a gépem akkor eleinte normális képernyő beállításokkal megy, de amint teljesen feláll a gép visszaáll a képernyő sötétebbre, így csak egy fél percig élvezhetem a régi világos képernyőmet :( .Contrastot is állítottam de nem segített. Ha a képernyőn kézzel felvesezm a fényerőt akkor kisüti a retinámat és még csak nem is lesz világosabb a kép csak fényesebb. Átnéztem már rengeteg beállítást és sehol se találtam hogy kéne fixálni a problémát. Arra gondoltam hogy az lehet a gond hogy nincsen aktiválva a Windows és ez a fajta "büntetés", mint a az Activate the Windows felirat a jobb alsó sarokban. Persze az is lehet hogy ennek nincs semmi köze hozzá. Ha bárkinek van valami ötlete akkor írjon hátha igaza van. A válaszokat előre is köszi.

2018. jan. 30. 19:06
 1/3 gyuripapa21 ***** válasza:
töröld ki a frissítést
2018. jan. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Több féle jelszint létezik digitális 24 bites kimeneteknél. pl. 0-255 , vagy TV-nél a 16-253 . Lehetséges, h ezt az utóbbi, csökkentett tartományt küldi ki az a s*ar, mert úgy érzékeli, h a te keszuleked egy TV. A fehér így világosszürke lesz, a fekete pedig sötétszürke. Utálom.



Fent van a videokari gyartói driver + user control szoftvere? Dedikált vga kártyád van?

2021. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
16-235 elírtam
2021. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!