Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem támogatná a monitorom ps3...

ΨPOSZEIDON[HUN]Ψ kérdése:

Nem támogatná a monitorom ps3 ról a képátvitel-t? (VGA TO HDMI)

Figyelt kérdés
Van egy ViewSonic VG2227wm típusú monitorom. Vettem egy vga hdmi kábelt és ahogy rákötöm és elinditom a ps3 bootol, de nincsen semmi kép a monitoron. Meg próbáltam már 5mpig nyomva tartani a ps3 gombját, sípol is 3szor de semmi eredmény.

2018. febr. 4. 12:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha vennék HDMI DVI kábelt akkor úgy jó lenne? Mert megnéztem a monitor specifikációit és DVI kompatibilis.
2018. febr. 4. 13:14
 2/4 anonim ***** válasza:

milyen hdmi vga kábelt vettél?

Mert a sima d-sub (vga) kábelen analóg jel megy ki, a hdmi-n meg digitális, a kettő nagyon üti egymást.

[link]

Ha ilyened van, az életben nem fog működni. Létezni létezik, mert a laikus hozzá nem értőknek bármit el lehet adni, csak épp működni nem fog.


Amennyiben hdmi-d-sub kábelt akarsz, akkor aktív átalakítós adapter kell, ilyesmi

[link]

Bár ezzel is csekély az esélyed, vagy megy, vagy nem.


Ha tudsz, akkor használj dvi-d - hdmi kábelt mint írtad, viszont ha van hangszóró a monitorban, az nem fog szólni, mivel a dvi-d csak kép átvitelére alkalmas, hangra nem (ellentétben a hdmi-vel).


Illetve mindenképp nézd meg, pontosan milyen dvi van a monitoron (vagy a ps-en, nem tudom melyikre dugod), mert van dvi-i, dvi-d stb és ezeknek mind más egy kicsit a kábelvége (meg a csatlakozó felülete is).

2018. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

VIDEO INPUT

Digital Video Standard: Digital Visual Interface (DVI)

[link]

Igen, sajnos az előbbi kábelt vettem, nem az utóbbit. :(

2018. febr. 4. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
DVI-D - HDMI kábellel menni fog szépen.
2018. febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!