Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális ha a laptopom...

Az normális ha a laptopom játék közben laptop hütővel 80fokra melegszik?

Figyelt kérdés

Egy Asus Rog gamer laptopról van szó, nem tudom mi lehet a baj, használok laptop hütőt is, de egyszerüen mindegy milyen játékot játszok(kis vagy nagy gépigényüre értem) a proci a 80+ fokot üti, elég új laptop kétlem hogy a paszta lenne a hibás, a proci egy I76700Hq , valaki tudna esetleg valami tanácsot mondani vagy tippet hogy miért van ez?

Játékközben a LoLnál pld. 80+ fok, de ugyan ez van egy farcry primal-nél is.



2018. febr. 15. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel hűtője 2db réz cső nyilván melegíti egész burkolatot
2018. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, ha a laptop hütőre célzol akkor az egy nagy ventillátor ami a laptop alatt van
2018. febr. 15. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen RoG? GL? Azok a gamer light gépek, alulmeretezett hűtéssel, amin a laptop hűtő sem fog segíteni. 80 fok amúgy még elviselhető egy laptoppal, bár hosszú távon nem tesz jót a CPU körüli alkatrészeinek. De hát ezeket 2-3 évre gyártják, annyit még kibír.
2018. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

G551V pontosabban. köszi az infót, akkor ezen már nem lehet segiteni sehogy sem hogy legalább 70fokra lehuzzam?

Azért egy 300k-s gépbe tegyenek már normális hütőt ha gamer laptopnak van hirdetve...

2018. febr. 15. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok gép van, ahol 90 fok fölé is melegszik a CPU vagy a VGA. Ez ilyen. A vásárló vékony és erős gépet akar, a gyártó meg spórolni szeretne. Ebből lesznek ezek a problémák. Ha a 80 fokot úgy tartja, hogy közben minden teljes órajelen megy, akkor felesleges aggódni miatta.
2018. febr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja csak processzor használat ilyenkor 50%nál feljebb nem megy, ismeretlen okok miatt.

Ha azt mondod jó akkor én hiszek neked bár ismerősöm Pc-je 72foknál már leáll, de hát gondolom ez laptop prociknál máshogy müködik

2018. febr. 16. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami asztalinál a 60 fok, az laptopnál a 90 kb.
2018. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!