Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a számítógéphez csatlak...

Pszicho88 kérdése:

Melyik a számítógéphez csatlakoztatott erősítő fejhallgató csatlakozója?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Melyik a számítógéphez csatlakoztatott erősítő fejhallgató csatlakozója?


Köszönöm.



2018. febr. 16. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mármint? Hogy hogy melyik? Jelölve van az erősítőn. De magához a számítógéphez is lehet csatlakoztatni, egy átlag fejhallgatót az is kihajt. Viszont ilyenkor valószínűleg csak a fejhallgatóra fog jel érkezni, vagyis az erősítőre nem.
2018. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De ha nincs erősítőm, akkor melyik helyre kell bedugnom a számítógépben a csatlakozót?

Van itt 6 hely neki, amiből 1 foglalt, amibe a hangfalam van dugva.

2018. febr. 16. 20:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Amelyikbe akarod.
2018. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Rendeltem egy készüléket.


Egy biorezonanciás diódát.

[link]


" A kifejlesztett szoftver a számítógépünk hangkártyáját használja a frekvenciák generálására. Elegendő a TENS készülékhez is használatos zselés elektróda (tappancs) amit a számítógéphez csatlakoztatott erősítő fejhallgató csatlakozojába kell csatlakoztatni.."

2018. febr. 16. 20:59
 5/14 A kérdező kommentje:
Melyikbe csatlakoztassam, hogy működjön? :)
2018. febr. 16. 21:01
 6/14 A kérdező kommentje:

Továábbi kérdésem.


Hogy tudnám letesztelni, hogy működik e?

Még sosem csatlakoztattam fejhallgatót hozzá.

Ha bedugok egy fejhallgatót a gépház hátuljába, akkor működnie kéne azonnal?


Win 7 oprendszerem van és már végigpróbáltam minden lehetőséget, kivéve a hangfal dugóját, mert abba a hangfal van dugva, a másik 5-el nem működött.

2018. febr. 16. 21:05
 7/14 A kérdező kommentje:
Most próbáltam és a fejhallgató működik, ha a hangfal kábeljébe dugom be. Anélkül, hogy kihúzzam onnan, csak az erősítő közbeiktatásával lehetne megtennem?
2018. febr. 16. 21:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ide semmilyen erősítő szerintem. Egy normál számítógépes hangkártya is tud megfelelő "erősségű" jeleket kiadni. Vagy a jelenlegi csatlakozóba (ahova a hangszóró van kötve) beraksz egy elosztót és abba egyszerre dugod be a fejhallgatót és a hangszórót [link] vagy magába a hangszóróba dugod be a fejhallgatót, ha van rá lehetőség (a legtöbb számítógépes hangszórónál van).
2018. febr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem értem. Egyszerűen nem működik a dolog.

Amit rendeltem eszköz, nem működik.

2018. febr. 17. 01:15
 10/14 anonim ***** válasza:

Pontosan mit rendeltél? Olyan, hogy biorezonanciás dióda nem létezik. Laboratóriumi körülmények között már régóta vizsgálják ezt az egész biorezonanciát, de megfelelő módon bizonyítani még mindig nem sikerült. Ha tényleg úgy van ahogy az általad küldött linken is írják (pontosabban itt a képen: [link] ) hogy minden szervnek van külön frekvenciája, akkor is ahhoz hogy azt befolyásolni tudjuk komoly eszközök kellenek. Első sorban detektálni kell ezt és a megfelelő időpontban indított jellel talán be lehet folyásolni (pl. fejhallgatóval, vagy olyan tappanccsal). Utóbbi nem nagy kunszt, az előbbihez meg több tíz vagy száz milliós gépek szükségesek.

Visszatérve a kérdésre, pontosan milyen eszközt rendeltél?

2018. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!