Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Függ a számítógép bármelyik...

Függ a számítógép bármelyik alkatrésétől, hogy mekkora teljesítményű videókártyát vehetek bele?

Figyelt kérdés
Szeretnék építeni egy számítógépet, megvan mindenen alkatérész csak a videókártya nem., nekem pedig pont az számít. Nem játékra lesz és nem is irodai használatra, nekem csak a videókártya számítási sebessége számít. A gépben elég gyenge alkatrészek vannak AMD athlon 64 x2 proci, 2gb ram és hasonlók. De nem tudom, hogy függ-e ezektől, hogy milyen kártyát rakhatok bele. Vagy rx580 vagy egy gtx1070 et szeretnék bele rakni. Ebben kérném a segítségeteket.

2018. febr. 19. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Külön dolgozik, azt raksz bele amit akarsz.

A legtöbb bányász amúgy celeron de max pentium alatt üzemelteti a sok 1080-at akár, egyáltalán nem számít tehát.

2018. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Banyaszatra alkalmatlan....
2018. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Argloss ***** válasza:
Igen. Az alaplaptól (kell a pci-express csatlakozó) és a tápegységtől. (100 wattos táppal el se indul a gép)
2018. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az alapkap alkalmas bányászni, és a táp is. Ezek szerint a videókártyával se lesz gond.
2018. febr. 19. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:

legalább 850 vagy 1200w-os táp kell bányászásra

max 2-4 vga bir el az alaplap

2018. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!