Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér mozgatása vagy bármilyen...

Egér mozgatása vagy bármilyen mozdulat után "robot hangok" és fagyás? (linkeltem egy rövid videót az eseményről)

Figyelt kérdés

Van, hogy napokig semmi gond. Viszont van amikor 10 percenként ez történik és csak resi segít..az sem mindig.

Amikor win 10 volt fent egyből asztal megjelenése után ilyen volt és nem is lehetett megszüntetni.

Bármire válaszolok viszont nemtudom egy ilyen esetnél mi lehet lényeges.Eseménynapló nem jelez semmi különösebb hibát, csak a "váratlan leállást" amit ugye én csinálok.


[link]


2018. febr. 25. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
sok chrom fut a háttérben
2018. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyetlen oldal volt megnyitva és akkor is ez történik ha éppen zárva van a chrome.
2018. febr. 25. 16:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát..mivel te voltál az egyetlen válaszoló kapsz egy zöld pacsit....hiába tudom rólad hogy mindenhol csak trollkodsz.
2018. febr. 25. 20:59
 4/7 anonim válasza:

Nekem ilyen zúgás hangot akkor adott a gép, amikor nem megfelelő illesztőprogram volt fent a hangkártyához, és ez eredményezett a hanggal együtt laggot is, meg sok esetben kékhalál lett a vége. Főleg Chrome alatti hanglejátszást nem díjazta, volt, hogy YouTube alatt kb. 3 percenként jött a zúgás. Win10-en.

Ez a probléma nálam akkor jelentkezett mindig, ha újraraktam a gépet, és maga a Windows rakta rá az illesztőprogramokat.


Megoldás: a gépem hivatalos oldaláról szedtem le az ottani verziójú illesztőprogit, és azzal soha semmi ilyen baj nem volt. Nem engedtem semmilyen más proginak se, hogy frissítse (pl. Driver booster), mert az újabb verzióval megint bajok voltak.


Lehet neked is megkéne nézegesd az illesztő progikat. Ha nem az a hiba, akkor hardveres probléma lesz. Az öreg asztali gépemnek volt még hasonló problémája (Win7 alatt), akkor a vidkártyával volt a baj. Esetleg még az is okozhat ilyet, ha kilazult a kártya, bár akk a bootolásnál már hibát jelezne.

2018. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kipróbálom hátha csak ennyi.Két driver van fent az oldalon most leszedtem a másikat és várom az eseményeket. Eddig minden oké.
2018. márc. 26. 13:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ugyan úgy megtörtént...ezek szerint hardver hiba és szépen átvertek amikor egy "hibátlan, tökéletesen működő" konfigot sóztak rám elég sok pénzért. killme.
2018. márc. 26. 17:20
 7/7 anonim válasza:
Háát, akkor a tanulság, hogy legközelebb magad válogasd a cumókat és úgy rakd össze. Garancia nincs már?
2018. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!