Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA hiba lenne?

Rans kérdése:

VGA hiba lenne?

Figyelt kérdés
Halihó. GTX 770-es videókártya van a gépemben, pár nappal ezelőtt megállt a kép egy játéknál, majd a játék összeomlott. Később újra és újra megtörtént ez a jelenség, más játékok mentek. Driver lett frissítve, a gép portalanítva, végül a windows is újra lett rakva. A helyzet rosszabb lett, mostmár több játéknál is kifagy, van hogy a gép is újraindul, vagy kékhalál. Van, hogy elindul a játék, de az fps 30-ra esik, és szaggat már a főmenüben is. Valakinek valami ötlet?

2018. febr. 27. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen hőmérsékleten megy. Lehet szétfőzted a kártyádat.
2018. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hőmérsékleteket nézz (proci és videokártya egyaránt), illetve a kék halálkor kapott kód is segítene (eseménynaplóból kivadászható), mert lehet a tápegység rakoncátlankodik.

Így nem feltétlenül biztos, hogy a videokártya a hibás.

2018. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
57 fokos volt maximum, most túllépett a főmenün, játék közben állt meg a kép és zárult be a játék. Mivel egy új vga nem két forint, azért lenne jó rájönnöm mi a hiba.
2018. febr. 27. 14:16
 4/9 A kérdező kommentje:
VIDEO SCGEDULER INTERNAL ERROR - Ez a kék halál hibakód.
2018. febr. 27. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor valami bizony lepörkölődött a kártyádon, kellemetlen, de eddig élt.
2018. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy adsz neki még egy esélyt, ezeket nézd meg.

[link]

Ha nem segítenek, akkor ennyi.

2018. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
DDU-val letakarítottam a drivert csökkentett módban, aztán felraktam a legújabbat, fallout 4 bezárul. Most néztem a monitorom jobb szélén volt egy csíkban az asztal hátteréből, majd villant a képernyő és eltűnt. Fene vigye el, most vettem egy frankó monitort, amit még kiszolgált volna ez a vga, erre behal, vehetek azt is. Lefalább is ti is erre tippeltek, nekem sincs nagyon más tippem...
2018. febr. 27. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:

a vga hibát még esetleg a tápegység is okozhatja, kérdés pontosan milyen tápod van, illetve csere táppal próbáltad-e már.

Lehet mikor elkezdene számolni és kéne a fesz, a táp nem bírja leadni és azért száll el.

2018. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült berakni egy régi videókártyát, bár a fallout és a siege is szaggatott, de mentek, nem fagytak ki. Visszaraktuk a kártyám, most már a windowsban is képes olyan grafikai bugokat csinálni, hogy összekeveri a megnyitott programok képeit, meg nagy kockák jelennek meg amik vibrálnak, aztán alt tabozva eltűnnek. Úgyhogy vehetek új videókártyát. Köszönöm a hozzászólásokat. :)
2018. febr. 27. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!