Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj okozója?

Mi lehet a baj okozója?

Figyelt kérdés
Most raktam össze egy gépet (i3-3220, Gigabyte g-h61m-s2pv, gfx 750 ti). Már az összeszerelésnél is megvolt a baja a gépnek, de mikor elindítottam volna első alkalommal képtelen volt betölteni a rendszert, és tönkre is ment a winchesterem. Azóta vennem kellett egy új vinyót, aminek teljesen újonnan a HDS-ben kb másodpercenként esik a teljesítménye... A gépem beakad, lefagy az op rendszer pillanatokra teljesen véletlenszerűen. Nem találok megoldást a problémára se a BIOSban, se újratelepítés, se kábelcsere nem oldotta meg.

2018. márc. 7. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég valószínű hogy táphiba. Milyen van most benne?
2018. márc. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ATX: Lc420h-12
2018. márc. 7. 08:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve azt tudni kell,hogy ez egy régebbi gépből van (az én régebbimből), ott ennek semmi baja nem volt.
2018. márc. 7. 08:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Első körben lefuttatnék egy RAM tesztet.
2018. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
..amúgy szvsz ehhez a konfighoz karcsú lesz ez a táp, de nem hiszem hogy alapterhelésen emiatt fagy ki. Ennek inkább combosabb 3D játékoknál lesz jelentősége.
2018. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor mi egyéb problémája lehet? Ha esetleg nem RAM.
2018. márc. 7. 08:55
 7/10 anonim ***** válasza:

LC-Power = hulladék.

Vegyél bele egy normális tápot! Sosem szabad a tápegységen spórolni!

2018. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vettem egy chieftech 500W osat, es meg mindig erzekelek fagyast. Mindenfele teszter futtatva volt, semmi hibat nem jelez ki.
2018. márc. 7. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik chieftec-et? Valami normális táppal kipróbálni.
2018. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy valamelyik perifériát nem bírja..

Húzz le minden eszközt (USB-s cuccok, egyebek), bővítőkártyákat vedd ki (a videokarit is!), próbáld minimál konfigra lecsupaszítani a rendszert, és nézd meg, hogy úgy is beáll-e a rendszer.

2018. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!