Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen átalakítót/kábelt...

Milyen átalakítót/kábelt vegyek monitor és videokártya összekötéséhez?

Figyelt kérdés

A monitoromon: VGA, és DVI-I csatlakozó

A videokártyán: HDMI, DVI-D csatlakozó


A kettőt kéne összekötni. Mi lenne a legésszerűbb megoldás?



2018. márc. 10. 11:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, az a kábel jó lesz.
2018. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

[link]

Inkább ezt veszem meg. Ehhze oda van írva, hogy DVI-D kábel, és még 4 5 csillagos értékelés is van róla. Nekem megéri az a 200 Ft plusz, hogy tudjam, biztos jót veszek-e. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!

2018. márc. 10. 14:30
 13/17 A kérdező kommentje:
9. válaszolótól kérdezem, miért írta azt, hogy egy HDMI - DVI-D kábel nem lett volna jó? ("HDMI-t nem tudsz DVI-I-re kötni csak DVI-D-re.")
2018. márc. 10. 14:47
 14/17 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok hülyeséget beszéltem, mert a DVI-A nem szeresse a digitális jelet (lévén analóg), de ott még csak úgy próbáltam DVI-I volt az ami a jelet adta, és HDMI volt a fogadó oldal.
2018. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia, Dvi - dvi kábellel csinálnám. Az "i" jelzés csak annyit jelent hogy megbírkózik mindkettő vel digitális és analóg jellel is.


Vga- kártyán nyilván dvi-d van, a monitoron pedig dvi-i.


A vga-n lévő HDMI portot meghagynám későbbre ha TV-re is akarod kivinni a jelet. Hogy ne keljen majd akkor megint 2 másik kábelt venni.


ahhoz meg ha megvan a dvi-dvi, csak veszel hdmi-hdmi-t és kész.

2018. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amit fent belinkeltél az jó, ugyanezzel csinálom nagy vastag kábelja van meg egy jókora ferrit gyűrű rajta.
2018. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Király! Köszi mindenkinek! Szokatlanul sok normális válaszoló volt :D :)
2018. márc. 11. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!