Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya hiba?

Videokártya hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok jofogason kinéztem egy karit 3k huf lenne szállítással együtt elvileg hibás bekapcsoláskor ad képet de viszont folyton újraindul a windows én azon a véleményen vagyok hogyha ad képet akkor csak vmi driveres hiba lehet.

Nálam jobban hozzáértők véleményét kérném illetve tapasztalait!



2018. márc. 13. 08:30
 1/5 MGéza ***** válasza:
74%
Driveres hiba? Az is lehet hogy az eladó tápegysége gyenge hozzá vagy elöregedett és azért nem megy nála. De ezt csak személyes találkozó és saját gépben lepróbálás után lehet elmondani biztosan, beszéld meg hogy erre van-e lehetőség, anélkül ne vedd meg. Milyen kártyáról van szó egyébként?
2018. márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leírás alapján nekem nem driver hibának tűnik. Csatlakozom az első válaszolóhoz
2018. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gtx 560as kari elég nagy a tapigenye úgy tudom
2018. márc. 13. 10:51
 4/5 MGéza ***** válasza:
74%
Igen, aránylag nagy tápigénye van. 3 ezrest megér, ha működik egyébként.
2018. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ad képet egy dolog csak, olyankor semmi terhelést nem kap, jóformán " átmegy " csak rajta az adat, és ennyi.


Terhelve viszont könnyen elhet hogy akár a kártyán lévő VRM vagy épp bármi egyéb apró kis alkatrész mondta be az unalmast.

2018. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!