Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megeri ps4 pro-t vagy xbox...

Megeri ps4 pro-t vagy xbox one x et venni? Vagy varjam meg a kovetkezo gent? Csak azert kerdezem mert sok jatek meg igyis csak 30fps el fut es en ugye vilag eletembe pc-n jatszottam es megvan szokva a 60 fps.

Figyelt kérdés

Jelenleg angliaban elek es azert szeretnek konzolt venni hogy hazatudjam majd vinni ha megyek holidayre vagy vegleg haza.a kontrollerek konnyen megszokhatok?

1080p-s tvn jatszanek.


2018. márc. 19. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Xbox360/ps3 2004koruli konzol ,szoval kb 10 ev kellett az X1/Ps4-ig. Szoval nem vagyok biztos benne,hogy akar ennyi idot (vagy tobbet) akarsz varni
2018. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon nem éri meg a két csúcsverzió azt a plusz 50-100 ezer forintot. Nem a levegőbe beszélek, megvan mindkettő, de szinte észrevehetetlen a különbség a sima és a Pro/X változatok között, ha ugyanaz a játék fut mindkettőn. Én mindenkinek a legolcsóbb Xbox One S, vagy PS4 Slim verziót ajánlom, a Pro és az X még mindig visszalépés egy 150-200 ezres PC látványvilágához képest.
2018. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha en sokat jatszanek multis fps jatekokkal mint pl:battlefield 1.battlefront2.cod.akkor se eri meg a stabilabb fps miatt?neztem videokat es ilyen szempontbol jobb az x meg a pro is
2018. márc. 20. 07:44
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

#2

Lemaradtam valamiről, hogy 200 ezres PCk 4Kban futtatnak játékokat és a videokártyák már nem aranyárban vannak?

2018. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A baj csak az hogy egyik modell se tud nativ 4k-t...nagyon utanna neztem a dolgoknak...csak felskalazas megy azota is...de igazabol engem nemis erdekel a 4k mert 1080p be tudnek jatszani.full hd ra erdemes lenne meg 2018ba xbox one s-t vagy ps4 et venni?
2018. márc. 20. 11:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy legyen a biztosabb fps miatt full hd-ba a pro vagy a one x?
2018. márc. 20. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak néhány játéknál van FPS többlet, és multiplayer játékoknál nincs. Hátrányban lenne a 30 FPS-es a 60-al szemben, nem lenne fair.


Konzoloknál a One X jelenleg a legjobb teljesítményben/grafikában, de csak egy igazán jó 4k TV-n látszanak a különbségek a PS4 Pro-val szemben. Tehát apróságokban van többnyire csak, a felbontás van amikor majdnem 2x akkora, illetve több elem jelenik meg a képernyőn, ilyenek. Laikus szemmel semmi különbség nincs, de aki odafigyel rá mert érdekli, az szinte mindig látja. Digital Foundry videókat érdemes nézni, de ott sem jön ki jól a különbség Xbox One X és PS4 Pro között, csak ha 4K TV-n nézed, illetve a Youtube tömörítés miatt se jó az egész.


200k-ból ritkán kap olyan teljesítményt PC-ből az ember, mint egy One X-el. Csak a felbontás miatt.

2018. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!