Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a gépem?

Zed14 kérdése:

Miért nem kapcsol be a gépem?

Figyelt kérdés
Elinditottam egy játékot a gépen (eddig hibátlanul ment) és a töltés közben lefagyott. Gondoltam újraindítom a gépet de csak az UEFI menüt hozta be ahonnan ha kiléptem akkor is visszadobott. Sok próba után eljutottam egy hibakeresésig de onnét sem tudom ujrarakni a gépet.Azota csak a hibakeresést indít amikor elinditom a gépet.Esetleg ez valaminek a hibásodását jelzi? Kérlek segítsetek nem tudom mi lehet a baj.

2018. márc. 22. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Tápról vedd le a 220-at, alaplapból vedd ki az elembet és hagyd úgy 15 percig.


Ha ez nem segít akkor valami hardverhiba lesz.

2018. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fersk ***** válasza:
HDD hibának tűnik (a BIOS/UEFI bejön, mint írod).
2018. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fantom83 ***** válasza:

Én is HDD-re gyanakszok,az alaplapi elem jó megoldás,sokszor bejön.

Ha ez sem segít HDD ki,valahol leformáztatod,esetleg végig nézeted hibakeresővel.(akkor látni fogod mennyi a bad sector,lehet az okozza a gondot)

2018. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
melyik játék az?
2018. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha hazaértem megpróbálom. A játék a Fortnite volt de mint írtam eddig nem volt vele baj.
2018. márc. 23. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:

ismerősnél szedjél le linux live-ot (vagy egyéb usb-ről bootolható op rendszert) és próbáld meg azzal elindítani a gépet.

http://dirt

ywindows.hu/2010/04/26/2-1-0-145/

így tudsz HDD tesztet is csinálni, az halt-e be vagy más a gondja.

2018. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na az durva azt hittem valami tört, akkor nem a játék miatt lehetett, ez előbb utóbb bekövetkezett volna
2018. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bekapcsolt.A hddbe vezető kábelt kicseréltem egy másikra és így bekapcsolt, hibátlanul működik. Remélem nem hagy cserben, köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 23. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!