Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép leáll és egyből...

Számítógép leáll és egyből újraindul mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Ma már 2. alkalommal történik ez persze korábban is volt de proci nem lehetett a hibás mert elvan 40 fokon terhelés alatt ezért gondoltam táp a hibás ezért cseréltem is de a mai nap megcáfolta elméletemet. Mi okozhatja még a leállását és azonnali újraindulását? UI: Teljesen véletlenszerűen áll le és indul újra

2018. márc. 31. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én elsősorban ramot nézném meg, aztán az oprendszert (csökkentett mód, ha működik)(eseménynaplót) wincseszert, videókártyát, alaplapot.

ebben a sorrentben. nem tudom, mennyire vagy szaki, szóval:

Ramhoz: Memtest86 (lehetőleg kiírt változat, de a win alatt futó is megteszi, ha nincs lehetőséged kiírni)

Wincsit hdd sentinellel

videó kártya meg vagy helyette alaplapit használni, vagy cserélni módon.

2018. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Win 10-et használsz ? Nálam volt ilyen probléma, nézd meg az eseménynapló-rendszer fül alatt mire írja a problémát. A hibakódot beírod a google-ba, és kész. Nálam kernel power 41 (63) volt. Neten találsz rá megoldást is valószínűleg.
2018. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Igen WIN10-et használok és találtam 4x egymás után egy "DistributedCOM" nevezetű hibát (halvány fogalmam nincs mire szolgál) lehet, hogy ő a probléma forrása?
2018. ápr. 1. 14:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy elvégeztem az 1. válaszoló hibakeresési folyamatait de semmi hibát nem találtak a programok.
2018. ápr. 1. 14:58
 5/5 Estienne ***** válasza:
Nemrég találkoztam ilyennel, a bekapcsoló gomb ragadt be akkor. Nem teljesen, de a feszültséggel szórakozik és akkor is add jelet mikor nem kellene. Próbát megér, sokból nem tart.
2018. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!