Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik így a laptop?

Miért melegszik így a laptop?

Figyelt kérdés

Vettem a laptopomba az optikai meghajtó helyére egy merevlemez tartót. Egy ilyet:

[link]


A kérdésem az lenne, hogy miért melegszik ennyire, mivel 45-47 fokon van állandóan. Mit lehetne tenni? Ha kicserélem a HDD-vel, akkor lehetséges, hogy nem melegszik majd ennyire, vagy ott sincs hűtés? Nem káros ez? Mivel olyasmit olvastam, hogy 45 fok fölé nem igen kéne mennie, 50 fok pedig már nem egyenesen rossz és eléggé közelít felé, pedig még azok a nagyon nagy melegek sincsenek, mi lesz még akkor. Szóval erre valami ötlet?


2018. ápr. 19. 18:41
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
47 fok még nokedli.
2018. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Laptopnál ez normál hőmérséklet. Eddig mennyi volt?
2018. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen? Ez normális? Akkor lehet, hogy az asztali pc HDD vagy SSD-jére olvastam azt, hogy 50 fok az már eléggé sok. Eddig olyan 40-42 körül volt ahogy néztem. Akkor megnyugodtam, ha ez normál. Köszi szépen! Még annyi, hogy mennyinél kéne izgulnom? Mennyi a sok itt?
2018. ápr. 19. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert LAPTOP. Egy mobil VGA is simán lehet 90 terhelés közben, míg az asztalinál már rengeteg.
2018. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80 C
2018. ápr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!