Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor érdemes idén pc-t venni?

Mikor érdemes idén pc-t venni?

Figyelt kérdés

Nem sürgős, hogy új gépet vegyek, de idén szeretnék. Olyan 300-350k körül szánok rá zsetont.

Várjak vele egy ideig még (max olyan okt végéig), vagy vegyek mostanában?



2018. ápr. 26. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a crypto újra elkezdett emelkedni így számíthatsz egy újabb VGA válságra mert minél népszerűbb annál többen kezdenek el bányászni. Valószínűleg októberben még drágábbak lesznek a videókártyák.
2018. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Mivel a crypto újra elkezdett emelkedni"

Ez kemény. Még most is az egekben a VGA ára.

Szerintem akkor lesz újra VGA áresés, ha a bányászat hájp végre alábbhagy. De ez lehet, hogy évek kérdése. Ingadozás persze van, én is belenyúltam egy áresésbe tavaly augusztus körül. Esetleg nyáron légy résen, hátha akkor esik, mikor tavaly ...

2018. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

En is ugy gondolom, hogy varok picit.

Azert is irtam ki a kerdest, mert ma reggel az index-en megjelent egy atvett cikk, hogy areses jon a vga-knal.


Bocs telorol vagyok es meloban.

2018. ápr. 26. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is várnék még néhány hónapot. Egyrészt lehet, hogy alábbhagy a cryptomeme, másrészt nyáron alapból pangás van, kisebb a kereslet, valamivel alacsonyabbak az árak.
2018. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A bányászat azon formája ami elveszi a videókártyákat a piacról maximum akkor marad abba ha a gyártók végre előállnak kifejezetten bányászásra tervezni kártyákat. Persze ez sem fogja megoldani teljesen a problémát mert ez napok alatt sold out lessz, de valamennyit javíthat a videókártya piacon.

Viszont én nem látok túl reaális esélyt, hogy nyárra csökkenni fog az érdeklődés. Már csak azért sem mert tavaly nyáron $70B és $110B között volt a total market cap, viszont már most $400B fölött van és ugye ezekkel egyenes arányosan nő a befektetők, bányászok, stb száma is. Arról nem is beszélve, hogy az amerikai média újra felkapta.

Lehet hogy hamarosan az a bohóc Berki és a Balázs is ismét erről fog beszélni.

2018. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 nem kell ahoz se emelkedés se áresés hogy a Balázs beszéljen róla 😂
2018. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!