Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Cooler Master Elite 130...

Egy Cooler Master Elite 130 belefér egy normális háti táskába?

Figyelt kérdés

Azért szeretném tudni, mert a méretek szerint nem nagyon tudom megállapítani ,hogy belefér-e vagy sem.

Szeretnék egy mini-itx gépet, amit hordoznék koliba ,meg vissza. Így még mindig jobban kijövök pénzben, mint egy hasonló tudású laptoppal.



2018. máj. 1. 21:34
 1/6 hypno ***** válasza:

Ezt talán egyedül is el tudod dönteni.


Méretek: 240 x 207.4 x 398.5 mm

2018. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb hátizsákba szerintem befér, de egy gurulós bőröndbe biztosan. Egyébként annyira nem jó ötlet szerintem így hurcolni.
2018. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy teljesítményben verni fogja a laptopokat, de gondolj bele: egy blokktéglát fogsz cipelni magaddal minden alakalommal. A fiam egy 80k-s laptoppal csinálta végig az egyetemet. Igaz, hogy nem egy atomerőmű volt, de sokkal praktikusabb, mint a te terved.

Most jut eszembe, a monitort is hozod-viszed, vagy lesz egy a koleszban meg egy otthon?

Abban az esetben lenne talán létjogosultsága, ha a kollégiumban el tudnád zárni amíg otthon vagy. Szeptemberben elviszed, júniusban hazaviszed.

Ehhez persze otthonra is kell egy gép. Így talán OK.

2018. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyébként magammal vittem a gépem az albérletbe egyetem idejére, otthonra meg összeraktam fillérekből egy netezős-filmnézős gépet. Még így is olcsóbb volt, mint venni egy normális laptopot.

Fillérekért hozzá lehet már jutni leselejtezett brand gépekhez.

2018. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, itthonra is és a koliba is vennék 1-1 monitort.

De még így is olcsóbban jövök ki, mint egy laptoppal... Ezért is tartom ezt jobb ötletnek, mint a laptopot.

2018. máj. 2. 12:00
 6/6 hypno ***** válasza:

Egy olyan használt üzleti kategóriás laptop, amire a tanulmányaidhoz szükség lesz, az kb 60-70 ezer forint. ha egy aksicsrét is beleszámolok, akkor kis ráhagyással 90 ezerből megvagy 4-5 évre.


Persze ez játékra nem lesz jó, de minden másra igen.

2018. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!