Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb napi hány perc szobabicikli...

Kb napi hány perc szobabiciklizéssel lehet elérni mínusz 800-1000 kalória felhasználást 170 cm és 65 kg-nál? 150 perc alatt összejön? (Nem egyhuzamban, hanem 50 percekre lebontva. ) Normális az étrendem, szóval belefér a sok mozgás.

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
60 perc intenzív szobabiciklizés kb 400 kalóriát éget el. 2-2.5 óra alatt megvan 1000kcal.
2018. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
az a pulzus számodtól függ hogy mennyi kalóriát égetsz el, mindíg égetsz valamennyi kakóriát, mivel a szervezeted folyamatosan igényli, növekvő pulzus számnál egyre több kalóriát égetsz el és indul be a zsírbontás
2018. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szobabiciklim szerint, ami átlag 80 kilós ember adatai szerint mér, óránként 4-500 kalóriát égetek. Az órám szerint, ami az én adataim szerint mér, plusz a pulzusomat is nézi, az csak 300, kivéve ha végig legmagasabb fokozaton tekerek, de akkor a bicikli már 6-700 kalóriát ír. Szóval 65 kilósan igen lendületesen kell hegymenet fokozaton tekerni, hogy 800 kalóriát elérj.
2018. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Ne a kalóriát számold!! Én nem számoltam a kalóriát, napi szinten 60 percet tekertem (max 130-as pulzussal) és három hónap alatt 15 kg-t adtam le. Volt normális étrendem (nem blikkes diéta) és heti 3 alkalommal jártam kondiba, súlyzós edzést végezni.
2018. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó!Nekem sajnos csak 9-10 hetem van arra,hogy leadjak 12 kg-t fogyjak.

2018. febr. 16. 15:13
 6/10 A kérdező kommentje:

*-fogyjak

Nem olvastam vissza küldés előtt. :D

2018. febr. 16. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem kalória számlálós a biciklim.

60 perc alatt 600 kalóriát számol (azthiszem 30 km, de ebben nem vagyok biztos) 4-es fokozaton( 8 a max). De ez is csak hozzá vetőleges lehet mivel a biciglinek fogalma sincs róla hány kiló vagyok, s hány centi, de hátha segítettem.

2018. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értem 3x edzel. Figyi, ha ennyire sürgős a fogyás, akkor van jobb ötletem, csináld intervallumban(váltott tempó/pulzus), sokkal több kcalt éget, mint ha egyfolytában egy bizonyos szinten tartod a pulzust.
2018. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

a tartós eredményes fogyáshoz sok idő kell, és nem elég egy étrend váltás, életmódot kell váltani

gondolom zsírból akarsz fogyni, ahoz kell a kardio mozgás, ha közbe csinálsz súlyzós (vagy saját testsúlyos edzést) még jobb, a felesleges kalóriákat iktasd ki, sok zöldség és gyümölcs (igyekezz negatív kalóriás ételeket is enni)

a zsírégetésben a pulzus szám a mérvadó ( [link] )

a kalóriákat felesleges számolnod, azt úgy se tudod, pl számold már azt ki hogy mennyit égetsz el egy nap, TV nézés közbe ágyba fekve is égetsz kalóriát az alap anyagcseréd miatt, ha fokozódik a púlzus szám akkor többet is, lépcsőzöl járkálsz stb, nem lehet pontosan kiszámolni mennyi kalóriát égetsz el és hogy mennyi kalóriát viszel be, a lényeg az lenne hogy hanyagold a cukros üditőket és a szemét kajákat.

napi 5-6alkalommal étkezz, több kissebb adagot ezzel stabilan tartod a vércukor szintedet, nincs ingadozás ezért nem kezd raktározni a szervezet, a gyorsan felszívódó szénhidrátokat kerüld de a lassan felszívódó szénhidrátok a barátaid, fontos a rostba kazdag táplálkozás is,

remélem sikerül elérni a céljaid, de mindenhez idő kell, ha gyorsan drasztikusan akarsz fogyni idővel vissza másznak a kilók, csak lassan fokozatosan, életmód váltással lehet tartósan fogyni

a fogyókúra az csak egy kúra mint ahogy a neve is mutatja, nem egy megoldás a problémára

2018. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#8:Ez jó ötlet!Szerinted mennyi a maximum időtartam,amíg végezni lehet egy intervallum edzést?40 perc?

2018. febr. 16. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!