Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért furcsa most a gépem?

Miért furcsa most a gépem?

Figyelt kérdés
Új kártyát tettem a gépembe azóta furcsa dolgok történnek. pl. eltűnnek az asztalról a dolgaim van hogy chrome meg akarom nyitni és tálcán marad nem tudom onnan előcsalni. Azért vettem hogy fix vagy több fps-em legyen. Ehelyett nem hogy több de majd, hogy ugyanannyi az fps-em.
2018. máj. 2. 23:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Kevés információ.


Típus, mi volt-mi lett, driver stb.

Még azt is eltudom képzelni hogy benéztél egy hamis kártyát, ami nem az amit akartál. (Módolt bios miatt írhatja hogy 1050ti miközben csak egy gts 450 pl.)

2018. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Asus GTX 1060 3gb-ról beszélek.
2018. máj. 3. 07:13
 3/21 A kérdező kommentje:
Alaplap Asus B150M-K esetleg BIOS frissítés?
2018. máj. 3. 07:36
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy szoros összefüggés van, lehet szoftveres gubanc is. Esetleg lehet CPU limited is, ekkor valóban nem érzékeled a különbséget.


A legtisztább az lenne, ha újratelepítenéd az egészet, ezzel kizárod a vírus, és egyéb férgeket, mert"az asztalról eltűnnek a dolgaim, és Chrome....ezt biztos nem a kártyacsere okozza.

2018. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Épp most frissítettem a BIOS-t is hátha köze volt a dologhoz, de semmi ugyanazok a gondok.
2018. máj. 3. 08:00
 6/21 A kérdező kommentje:
Akkor lehet tényleg ez lesz a legtisztább...újratelepítés.
2018. máj. 3. 08:03
 7/21 anonim ***** válasza:

Azt halkan jegyzem meg, hogy a BIOS frissítés egészen másra szolgál, azzal nem lesz több FPS-ed. Az mikrokód, stabilitás, és egyéb dolgokra szolgál.


Szerintem beszedtél valami szemetet. Milyen procid van?

2018. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
i3 6100-as
2018. máj. 3. 08:25
 9/21 anonim ***** válasza:
Az lehet gyenge pont CPU igényes játékoknál. Nem feltétlenül fogja minden porcikáját megmozgatni a 1060-nak, minden játékban. Érdemes volna MSI Afterburner, Riva SS combóval monitorozni egy kicsit, hogy pontosan mi is történik a játékok alatt.
2018. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Régebbi játékkal játszok COD4-el. De most a nagyobb gondom, hogy eltűnnek az asztalról a dolgaim...megvannak csak külön kell keressem őket. Meg ugye van , hogy az tálcán leakad a böngészőm és nem tudom felnyitni.
2018. máj. 3. 08:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!