Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért furcsa most a gépem?

Miért furcsa most a gépem?

Figyelt kérdés
Új kártyát tettem a gépembe azóta furcsa dolgok történnek. pl. eltűnnek az asztalról a dolgaim van hogy chrome meg akarom nyitni és tálcán marad nem tudom onnan előcsalni. Azért vettem hogy fix vagy több fps-em legyen. Ehelyett nem hogy több de majd, hogy ugyanannyi az fps-em.
2018. máj. 2. 23:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A Chrome is szokott érdekes dolgokat csinálni mostanában, jellemzően Win10 alatt. Egy reinstallt megér a dolog, mielőtt újrarakod a rendszert.
2018. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 MGéza ***** válasza:

Elsőre lehetséges dolgok:

Lehet, hogy hibás kártyát fogtál ki.

Ha átalakítót használsz, akkor lehet azzal van a gond.

A tápegységed nem megfelelő, ingadozó tápfeszt ad le.

Egyébként milyen kártyát cseréltél le?

2018. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Milyen tápod van?

Van vírusirtód? Ha igen akkor futtass egy részletes keresést.

Chrome-ot próbáld meg újratelepíteni. Egyébként bizonyos oldalak bányásznak a gépeddel, érdemes csekkolni a feladatkezelőben a CPU kihasználtságot.

Videokártya drivereket pucold le teljesen és telepítsd újra.

Ha ezek után sem javul meg, akkor egy Win újratelepítés nem ártana.

2018. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
ASUS GTX 1060 3gb-os kártyát vettem. Futtatam már vírusirtót-Malware-t. Most ott tartok, hogy vettem egy Kingston 120gb-os SSd-t épp folyik a telepítés.
2018. máj. 3. 17:37
 15/21 A kérdező kommentje:
A chrome-al nem foglalkoztam, hogy újratelepítsem. A tápom amúgy egy Be Quiet! Straight Power 10 400W-as. Állítólag jó tápnak számít...nincs 1 éves se még.
2018. máj. 3. 17:41
 16/21 MGéza ***** válasza:
Na és mi volt a régi videokártyád?
2018. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Előtte nem volt kártyám...i3 6100 hajtotta a játékokat :D
2018. máj. 3. 21:48
 18/21 MGéza ***** válasza:
Na, akkor most jön a százforintos kérdés: Átdugtad a monitorcsatlakozót a videokártyába?
2018. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Na ezt most nem értem? A kártyán van két HDmi csatlakozó ugyan így a monitoron is van 2. Azt ne mond, hogy nem mindegy melyikbe dugom. :D
2018. máj. 3. 23:50
 20/21 MGéza ***** válasza:
Arra akartam kilukadni hogy esetleg elkövetted az a gyermeteg hibát hogy nem dugtad át a kábelt az alaplapról a kártyára, de ezek szerint nem. De azért próbáld meg a másik kimeneten keresztül összekötni, hátha...
2018. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!