Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális az hogy a processzor...

Normális az hogy a processzor magok 96-98 fokra melegednek terhelés alatt?

Figyelt kérdés
4690 gyári hütövel rendszerstabilitás teszt futtatása közben

2018. máj. 3. 21:30
 1/9 Fantom83 ***** válasza:

Az alaplapnak szerintem régen le kellett volna védenie,ha be van a Bios-ban állítva.

Múltkor egy srác írta,aztán képet is linkelt,h 102C-on ment a processzora. xD

2018. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tény, a gyári Intel hűtő még ajtótámasztéknak sem jó, de azért ennyire nem szokott ergya lenni. Mikor volt utoljára pucolva és pasztázva a gép?
2018. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

72 °C a határ, az alatt még jó.

[link]

2018. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem volt még pásztázva. ugy van ahogy össze lett rakva kb 4 éve. játékok alatt nem melegszik fel annyira csak a teszt közben.
2018. máj. 4. 08:11
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták hogy a sima 4690-re böven elég lesz a gyári hütö. most akkor vennem kéne egy jobbat és pasztáznom kell?
2018. máj. 4. 08:17
 6/9 anonim ***** válasza:

az alap hűtő jó, de a gyári paszta 4 év alatt teljesen kiszárad, ezért újra kell kenni.

Az autóban se díszből cserélik az olajat, elévül, elhasználódik stb.

2018. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én 6500-am is volt már 75 fokos, az sem kevés, de a tiéd meg egyenesen rengeteg. Minimum új pasztát rá (pár száz forintért akármilyen PC-s boltban adnak, vagy rendelj netről), de jobb lenne normálisabb hűtő rá, használtan már az is megoldható 3-4 ezer körül akár.
2018. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fantom83 ***** válasza:

Szerintem egy LC Power toronyhűtő is megtenné,Titan vagy jobb MX-2,MX-4 pasztával.

Lényeg,h 120mm kisebb ne legyen a hűtésed ventilátorja,nyomassa a levegőt rendesen!

2018. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne párszáz forintért vegyél fehér pasztát, hanem szánj rá minimum 2.000 FT-ot, mert majd meghálálja neked a CPU-d, hogy ilyen minőségi pasztával pasztáztad újra, egyébként 96-98 fok nagyon is sok, mindegy, hogy Intel, vagy AMD. Pasztázd újra, de ismétlem NE FEHÉRREL, mert az szarul vezeti a hőt, minimum ezüstpaszta, de az Arctic MX-4 verhetetlen.
2018. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!