Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BIOS frissítésért 2500ft-ot...

BIOS frissítésért 2500ft-ot megéri fizetni? Tényleg nem fog hibátlanul működni processzorom ha nem fizetek be erre a fizetésre pcx-en? Mire jó egyáltalán? Kelleni fog ez nekem, vagy anélkül is menni fog?

Figyelt kérdés

alaplap:Gigabyte B360M DS3H


Processzor: i5-8400 2.8GHz 6mag



2018. máj. 7. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem kell frissítés, megy anélkül is.


Amúgy a Giga lapoknál dual bios van, akár otthon is elvégezheted, ez egy amolyan védelem, sokkal biztonságosabb mint más lapoknál, guglizz rá több infóért. (+Van egy Gigabyte app center, valszeg cd-n megkapod, vagy letöltöd a honlapról, ott 1 kattintással tudsz kb bios-t frissíteni.)


De ahogy mondtam az elején, itt nem szükséges frissíteni.

2018. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem kell pánikolni, alapból tudja.

Akkor kellett, mikor megjelent az Intel heteik generáció (Kaby Lake) sima LGA1151 -re, de akkor is a régebbi alaplapokra (pl. H110, B150M, Z170, stb.)


Illetve AMD oldalon az új Ryzen -ek miatt is kell.

De a te esetben nem!

2018. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor csak azért ajánlotta erőssen a pcx mert automatikusan bent van a rendszerükben, vagy lehúzni akarják az embereket egy kis megtévesztéssel...:D


Köszönöm a segítséget hála nektem megspóroltam 2500ft-ot.:)

2018. máj. 7. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!