Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Itt milyen technikai hiba...

Itt milyen technikai hiba történhetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Visszakerestem, találtam itt is hozzá egy hasonló kérdést, illetve külföldi oldalakon is, de választ nem leltem a problémára.


A történet a következő: számítógép kikapcsolását követően kb. 13 órával ma reggel a hangszóróból ( kívülről hozzá csatlakoztatott két hangfal) búgó EMBERI hang szólalt meg, beszéd hallatszott, tisztán kivehető volt, nem magyarul beszélt. Férfi hang volt, folyatamosan, monoton hangon, szólalt meg. Megközelítőleg másfél perc után abbamaradt. A gép teljesen ki volt kapcsolva, leellenőriztem, tévé vagy mobiltelefon, sőt, rádió se volt a helyiségben. Biztos, hogy a hangszóróból jött a hang, mikor odadugtam a fülem, hallatszott, tehát nem a szomszédból jött, családi házban úgysem lehetne hallani, és nem is kintről. Nem hallgattam a gépen soha online rádiót, sőt, videó sem volt megnyitva, mikor kikapcsoltam.


Mi lehetett ez? Valami bezavart a működésükbe?



2018. máj. 11. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Rádióadás.
2018. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!