Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem látja a pc az új HDD-t....

Nem látja a pc az új HDD-t. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Vettem egy új 1TB-os sata HDD-t minek márkája western digital blue edition az a probéma a pc-vel, hogy a BIOS-ba látja a HDD-t az eszközkezelőben is, viszont a sajátgépben nem jelenik meg. Mi lehet az oka? Ezen kívül a HDD-n kívül még van 2 satás HDD és egy SSD a rendszernek,illetve egy DVD-ROM ami ATA csatis. Mindegyikét érzékeli a rendszer amiket leírtam csak az 1TB-osat nem, van jumper lehetőség különös módon az 1TB-os satáson, de nincs rajta most jumper. Power van neki bőven mert egy 600 wattos táp adja az áramot a gépnek. Ha sikerülne megoldást találni erre nem lenne benne ilyen "sok" HDD , mivel ezzel az egy 1TB-ossal akarom kiváltani a többi 2-3 winyót, hogy nelegyen benne sok.

2018. máj. 20. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha új, akkor valószínű, hogy nincsen particionálva és formázva. Nézd meg a lemezkezelőben. Particionáld, formázd NTFS-re és látni fogja.
2018. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
.. és adj neki egy betűjelet, szintén a lemezkezelőben.
2018. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

Ja. Ezt elfelejtettem.:(

2018. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!