Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Full hd felbontás mekkora...

Full hd felbontás mekkora képméretig szép?

Figyelt kérdés
24 vagy 27 colos monitoron szép még a kép? jelenleg 22 colos monitorom van de valaki itthon megkarcolta de úgy rendessen amúgy is gondolkoztam nagyobb monitoron mekkorát érdemes venni? És milyne márkát jelenleg lg van ips paneles de sok helyen a fekete nem az igazi minden más nagyon szép.

2018. jún. 3. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik IPS-nél sem lesz jó fekete.

Hogy mekkorát, az meg attól függ hogy milyen távolságból nézed. Nekem 24"-os van, Full-HD, és csak ha 30 centinél közelebb hajolok akkor látom a pixeleket. Szóval a 24-es még simán jó.

2018. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából általános szabály, hogy FullHD-t 24-ig, 4K-t pedig 27 fölött. A között a Quad HD-t ajánlom.
2018. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a feketével van bajod inkább nézz VA panelest, az OLED egyelőre még nem megfizethető.

24"-ra szavazok én is inkább.

2018. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23-24 col, nagyon maximum 27, nagyobbat már nem érdemes ilyen felbontáshoz.
2018. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!