Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy deríthetem ki hogy...

Hogy deríthetem ki hogy milyen az alaplapi vga?

Figyelt kérdés

A gépem videólejátszása rossz, videóknál szaggat, játékoknál elmegy a kép, lefagy.

Megnéztem Everest-tel, de nem talált semmit, csak az OS-sel feltelepült illesztőprogramot lehet látni, amit meg nem lehet telepíteni, mert nem elég hozzá a gép.

Azt tudom hogy milyen az alaplap, de azt hogy deríthetném ki hogy milyen az alaplapi videokártya, hogy tudjak hozzá illesztőprogramot keresni?



2018. jún. 4. 12:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Belemenni belemegy, de én annyit nem adok érte. Feleannyiért vettem a gépet :D
2018. jún. 4. 14:38
 12/18 A kérdező kommentje:

Illesztőprogramot szeretnék találni, vagy a biosban átállítani a dolgokat.

Egy ideje már gondolkozom bios reseten, csak félek hogy odalesz a gép, és még annyi se marad, mint amennyi most van.

Nem tudom hogy ki lehet-e valahogy játszani a jelszóvédett biost, vagy valahogy megkerülni.

2018. jún. 4. 14:44
 13/18 Dongaben ***** válasza:
BIOS jelszó eltávolításra több módszert is találhatsz a NET-en. Nekem sosem volt rá szükségem, így nem tudom, melyik a jobb... Egy ismerősöm szoftveresen távolította el a használtan vett gépéről. Most rákerestem, és tényleg van ilyen program: "KillCMOS" néven, de ezt sem használtam még...
2018. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér, utánanézek, köszi.
2018. jún. 4. 14:59
 15/18 coopper ***** válasza:

BIOS törlésere szerintem legegyszeröbb a debug módszer, ha rákeresel googliban biztosan kidob egy-két találatot : [link]


Az azonositóval kapcsolatban pediglen azt tudom mondani, ha nincs a cuccnak hardver azonositója, akkor arra nem tudsz drivert sem letölteni, illetve ha letöltesz hozzá drivert nem fog müködni vele.


Üdv.

2018. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szerintem debug lesz, hacsak nincs valami más módszer, amivel kideríthetném az azonosítót.
2018. jún. 4. 20:56
 17/18 MGéza ***** válasza:

Kezd szerintem a dolgot azzal, hogy gyári driverket telepítesz a win driverjei helyett.

[link]

2018. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Megér egy próbát, a bios resetet mindenképp végső megoldásnak akarom hagyni.
2018. jún. 5. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!