Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen iskolát érdemes elvégez...

Milyen iskolát érdemes elvégezni annak, aki telefonok, laptopok, pc-k javításával szeretne foglalkozni?

Figyelt kérdés
Mérnök informatika jó választás?
2018. jún. 6. 04:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Infós szakgimibe hozzánk jötttek már előadók fejvadászkodni valami nagyobb mobilszervíz cégtől. Asszem 3 (jobb szó híján így reggel) tierbe folyik náluk a munka, elején még csak szétszeded az eszközöket, frissíted a programokat a végén meg mikroszkóp alatt ügyködsz rajtuk. Azt nem tudom mennyi idő alatt jutsz el a csúcsra náluk (meg úgy általában az iparban,) akkoriban jobban érdekelt a szoftveres oldal és nem nagyon figyeltem az előadást.

Egy mérnökinfós diploma mindig jó ha van, ha okosan veszel fel tárgyakat és specialáziót akkor tudsz az céljaidhoz releváns dolgokat is tanulni, de nem biztos hogy ez a legjobb út számodra. Nézd meg mondjuk az Óbudai Egyetem bsc képzésének tantárgyi hálóját: [link]


Persze én csak egy elsőéves hallgató vagyok, ha nem válaszolna neked egy szakmabeli akkor javaslom nézz meg pár álláshírdetést, keress fel egy komolyabb javításokkal is foglalkozó céget.

2018. jún. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elektronikai muszeresz, fsza lenne ha mernokkent gepeket javitanal
2018. jún. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: a mérnökinformatikus is foglalkozik ilyesmivel.
2018. jún. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 moozygoo ***** válasza:
Számítógépszerelő szakma, elektrotechnikus, ha papír kell, de én ezeket úgy ismerem hogy magától tanulták a dolgokat vagy ismerősőstől
2018. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!