Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1 gb RAM mellé van értelme...

1 gb RAM mellé van értelme berakni egy 512 mb-at?

Figyelt kérdés
Lesz teljesítmény növekedés?
2018. jún. 11. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok nem, de legalább kevés igen.
2018. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz túlságosan nagy az előrelépés, legalább 3 GBra bővíts.
2018. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha ingyen van akkor jobb mint a semmi, de pénzt nem költenéj rá.
2018. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Látványos növekedést ne várj tőle, talán az op. rendszer egy picivel fog jobban ketyegni ha egy erősebb programot használsz akkor fogsz némi jobb változást észrevenni, de egy hű de nagy sebességre ne számíts.
2018. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pappgr ***** válasza:
8%
Én nem vagyok benne biztos hogy a Windows fogja-e tudni kezelni a két különböző méretű ram-ot.
2018. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MGéza ***** válasza:
100%

Én sokat nem várnék tőle. Nálam már XP esetén is helyenként kevés volt évekkel ezelőtt az 1.5Gb, mára a helyzet nyilván csak romlott. Igazából három dolog van, felhasználásfüggő hogy mennyit javít:

- Vga: játék, multimédia ha a lejátszó vagy böngésző támogatja

- Processzor: jobb rendszerteljesítmény, böngészés, játékok

- Ram: kevesebb virtuális memória használat, gördülékenyebb működés, mivel nem a merevlemezről kell beolvasni az adatokat. Csak akkor van jelentősége ha egyébként kifogynál a memóriából, legalább 4Gb ajánlott manapság. Minél magasabb Mhz, annál jobb.

2018. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van otthon, persze. De gondolom ez valami 15 éves kor körüli gép lehet, költeni rá nem túl jó ötlet.
2018. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!