Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri vagy túl silány minőség...

Megéri vagy túl silány minőség? Lent

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a gépekhez hogy melyik a jobb es melyik nem de szeretnék venni egyet es kineztem jofogason szerintetek meg ér 10 ezer forintot ezekkel az adatokkal ?:

17 lcd

Alaplap:asus P4s800d

Processzor:intel 2.40 ghz

Ram:1gb

Hdd:80gb

Videokartya: radeon 9600

Optika: dvd rom

Operacios rendszer: windows 7

Nem használnám játekokra sem semmi különösre ami megterhelné zene letoltés áthelyezgetés kresz stb ...


2018. jún. 12. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

S478-as PC-t nem éri meg venni, mert egyszerűen alkalmatlan a mai feladatok ellátására.

Jobban jársz egy régi LGA775-ös PC-vel amiben van legalább egy C2D, azt is elég olcsón meg lehet úszni.

2018. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

P4-es gép már lassan múzeumba való.

Ahogy előző mondta, 775-össel még lehet valamit kezdeni.

2018. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a gép már csak retro célokra jó igazán, napi feladatokhoz csak akkor, ha türelmes vagy, és lecseréled a Windowst Linuxra.
2018. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2018. jún. 12. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez is 10000 ft, de ég és föld a különbség. Igaz, hogy nincsen hozzá monitor és egy videokártyát is kellene bele venni, de ezzel sokkal jobban járnál, ha csak ennyi pénzed van rá.


[link]

2018. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MGéza ***** válasza:

C2D brand gép, Gt 710 vagy hasonló multimédiás kártyát és 17 colos lcd TN(otthonra tökéletes) paneles monitorokat hardveraprón szinte már kilóra adják. Semmiképp ne vegyél S478-as gépet. De én ezt venném , szerintem vidd mert ennyiért ez a legjobb ajánlat:

[link]

2018. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja! Ez a gép jobb, mint amit én linkeltem. Ebből csak a proci meg a 4 giga ram kb egy 10-es, a többi ingyen van.

+ 1 monitor 4-5k-t számolj hozzá. De még így is megéri.

Vedd meg!

2018. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!