Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az éjjeli vihar óta nem indul...

Az éjjeli vihar óta nem indul a gépem, csak zizeg. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Levágott a villám kb 60 méterre, úgy ugrottam ki az ágyól. A tévé, laptop, telefon működik, de az asztali gépem csak "zizegő" hangot ad ki, mikor bekapcsolom.

2018. jún. 22. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tápegységet gyanúsítom. Amúgy mikor tudom, hogy vihar várható estére vagy reggelre, lefekvés elött mindig mindent áramtalanítok. Táp lekapcs, hálózatból ki. Úton út félen mondták, hogy milyen idő lesz. Időkép, radar.
2018. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zzzoli ***** válasza:
A táp az biztos, egy tápcsere után kiderül. Attól függ mekkorát kapott, ha átugrott a tápon, vihetett mást is.
2018. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is a tápegység
2018. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyre gyakoribbak az ilyen kérdések, ha látjátok, hogy mindjárt itt a vihar, mindent ki kell húzni, még az internet kábelét is. Először másik táppal kéne kipróbálni, ha azzal sem jó, akkor egyenként minden hardvert egy másik gépben.
2018. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!