Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendeltem egy videokártyát...

Szabó Danca kérdése:

Rendeltem egy videokártyát emagról és vissza szeretném küldeni mert még találtam olcsóbban. Mennyi idő még visszaküldik a pénzt? És megéri visszaküldeni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

1-4hét között szokták visszaküldeni a pénzt.

Nem sieti ezt el egy bolt se.


Szerintem csak akkor küld vissza ha nagyon olcsóbban találtad...

2018. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
130.000 helyett 111.330 ft-ert van a netshop.hu nevű boltnál. És most merült fel bennem a kérdés hogy ez a netshop.hu megbizhato
2018. jún. 22. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Tehát ~29.000-ret nyernél.

Hát benne lesz a pakliban hogy 1hónapig kártya nélkül maradsz szerintem, én lehet csak akkor tenném meg ha lenne kp-m onnan megvenni azonnal és akkor nem gond ha az emag csak 4hét múlva adja vissza a pénzt.

2018. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van most egy elég gyenge videokártyám(gt730) ahelyett rendeltem.
2018. jún. 22. 23:53
 5/8 A kérdező kommentje:
lehet hülyén hangzik de ez eMAG tényleg 1 hónapon belül fizeti vissza a pénzt?
2018. jún. 22. 23:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Közben utánanéztem helyetted:


[link]


"Az eMAG a vételárat a terméknek a raktárba érkezéstől számított 14 napon belül fizeti vissza."


A szállítás valszeg 2-5nap, legyen inkább 5, számoljunk a legrosszabbal. 14+5=19. Ennyire számíts, ez a max. Számíthatsz kisebbre is, csak akkor meg ha tényleg 19 akkor csalódás lesz :D

2018. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
30 napon belül fizetik vissza, és csak átutalással folyószámlára utalnak vissza pénzt, akkor is ha készpénzes, futárnak való fizetés volt. A 30 napot mindig ki várják, nekik ez így éri meg, mert addig is ingyen használják a pénzed...
2018. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra is számíts, hogy esetleg addigra az új helyen már nem ennyi lesz az ára. Szerintem tartsd meg, amúgy is ismertebb hely.
2018. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!