Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért válik használhatatlanná...

Mihotibor kérdése:

Miért válik használhatatlanná az sd kártyán lévö adat rövid idő után?

Figyelt kérdés
Vettem wishen egy 128gbos sd kartyat.tobb ismeros mondta hogy szuper.beraktam a telomba ami egy galaxy s6 edge.megneztem 256gbig kezeli a kartyakat azert is vettem meg.leformaztam beleraktam.ramasoltam egy mp3at meg par kepet.nem sokkal kesobb megneztem a kepre hibas formatumot ir a zenere meg hogy nem lejatszhato formatum.mi lehet a problema?ja es neha lefagy a kameram miota benne a kartya.
2018. jún. 24. 05:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Vettél volna normális helyről normális árut és akkor nem lenne ilyen problémád. Nyilván hibás a kártya. Megnéztem az Árukeresőn és a legolcsóbb 128 gigás memóriakártya 13 ezer forint. Ha nem ennyiért vetted, akkor átvertek.

Egyébként neten rendelt árunál 14 napon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól és visszakérheted a pénzedet.

2018. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Egyébként neten rendelt árunál 14 napon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól és visszakérheted a pénzedet."


Igen. Magyarországon...


Olcsó húsnak híg a leve.

2018. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Miho Tibor válasza:
Azért vettem meg mert többen rendeltek már körülöttem es tökéletesen működik de akkor én biztosan belenyúltam a legrosszabb szériába.köszönöm szépen a válaszokat.
2018. jún. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!