Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen olcsó tápegységet,...

Milyen olcsó tápegységet, illetve házat ajánlanátok az alábbi konfighoz?

Figyelt kérdés

Ház lehetőleg ne átlátszó fallal rendelkezzen.


Alaplap: ASUS ROG STRIX X470-F

Videókártya: Geforce 1060

CPU: Ryzen 2700x


500W táp elég hozzá?



2018. jún. 26. 16:12
 1/6 anonim válasza:
2018. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tehát van/lesz egy 2700x-ed egy 1060-al, és a tápegységben meg spórolnál?


Hát én egy be quiet! Pure Power 10 500W Silver alá nem adnám.

2018. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MGéza ***** válasza:
Az Element az új iArena széria, ugyanúgy nem való semmire. Nem ajánlott csak azért mert Chieftec, de az árán is látszik. FSP hexa, CM masterwatt lite, Bq System power, Enermax maxpro.
2018. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MGéza ***** válasza:
#2: Teljesen igaz, nem értem én ezt, proci+vidokari+lap 200k+ alsó hangon, tápegységben meg megy a gagyiskodás. Olcsót kért, ajánlottam hát azt, de az alaá tényleg nem kéne adni, de inkább valami gold darab, Seasonic focus plus például, most azt tartom a középkategória legjobbjának. Ez ugyan nem olcsó, de sokkal jobban passzolna, hacsak nem cél hogy egy hozzáértőbb ember a homlokát csapkodja ha meglátja a konfigodat kedves kérdező.
2018. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igaz, nézek valami golden 80-at. Megnézem amit ajánlottatok. Azért elképesztő milyen árak vannak manapság... Fáj a szívem többet költeni még egy minőségi tápra, de ezek szerint muszáj arra is.
2018. jún. 26. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Házból Bitfenix Nova, Raijintek Arcadia azok, amik olcsók is, és még talán nem is annyira gagyik.


Tápot meg nem szabadna BQ Pure Power 10 minőség alá adni, abból a 400W-os kiadás is elég neked.

2018. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!