Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Extreme Digital házhozszállítá...

Extreme Digital házhozszállítás nektek is késett?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön rendeltem tőlük egy TV-t és azóta sem érkezett meg. Pénteken azt mondták hogy összelett készítve, már csak átkell adni a szállítónak, de 4 munkanap alatt sem sikerült ez... Nálatok is fordult elő már ilyen eset? Ha igen, mennyi időt kellett várni?

2018. jún. 28. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs valami nyomkövetési szám?

Lehet ők már átadták a szállítónak csak egy depóban pihen.

2018. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, azt mondták még azóta sem adták át a szállítónak. Csak nem értem miért nem tudják átadni.
2018. jún. 28. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem tőlük anno. Egy hét után sem jött meg az áru. Elérni alig lehetett őket. Másfél hét után jött (DPD FUTÁRSZOLGÁLAT) összenyomott szakadt dobozzal. Rá is vágtam az ajtót a kézbesítőre. Soha többé Extreme, soha többé DPD.
2018. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xKakashix ***** válasza:
én 2-szer rendeltem tőlük, nálam semmi ilyen probléma nem volt
2018. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már sokszor rendeltem házhoz is meg szaküzletbe is. Soha nem volt semmi gond, ha volt készleten akkor pár nap alatt házhoz hozták, soha nem kellett sokat várni
2018. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!