Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írja, hogy "Reboot and...

Miért írja, hogy "Reboot and Select proper Boot device or insert Boot Media in selected Boot device and press a key"?

Figyelt kérdés
Bootoláskor ezt a hibaüzenetet kapom. A Windows egy M.2-es SSD-re van rakva úgyhogy ugyhogy nem lehet a csatlakozással gond. Ha a BIOS-ba bemegyek, ott sem látja az SSD-t (de a másik 2 HDD-t igen). Mit tegyek?

2018. jún. 29. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért írja mert nem talál booteszközt. Nem látja az SSD-t ahogy a BIOS sem. Vagy az SSD vagy a csatlakozó a gond.
2018. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

szerintem valamit elállítottál a biosban

nézd meg h ott minden rendben van-e az be fog jönni

2018. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Viszont ezt pont azert nem ertem, mert nem huzodhatott ki (mint egy SATA-s SSD) hiszen az alaplapba van dugva kozvetlen!? Lehet hogy meghalt az SSD?
2018. jún. 29. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta üzemel? Volt-e vele az utóbbi időben valamilyen gond, probléma?
2018. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kb 2 éve. Semmi gond nem volt vele, tokeletesen ment minden, egy napra elmentem itthonrol, es mikor visszaertem mar ezt irta ki
2018. jún. 30. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem BIOS beállítás ügy. Az a gond, hogy BIOS-ban nem is látszik. Ha valami el van állítva BIOS-ban akkor előfordulhat hogy nem tud bootolni róla. Na de hogy ne is lássa, az már más probléma. annyit tudok ajánlani, hogy húzd ki az SSD mindkét kábelét, töröld át majd dugd vissza. Esélyes hogy valami beadta a kulcsot, de a hibafeltáráshoz meg kéen egy másik M2-es lap.
2018. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kiskofa2006 válasza:
Nekem is ez a baj a régi gépemmel a gép amúgy winxp én majd el viszem szerelőhöz mert nem merek bele nyúlni mert lehet valamit elrontok:)
2020. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!