Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tölt be a bios, a bootmenu...

Nem tölt be a bios, a bootmenu stb. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a gondom hogy a napokba újra telepítettem a gépem így egy bő 1 év után, eddig teljesen jó volt meg stb nem volt vele gond de amit újratelepítettem addig szépen ment stb,használtam este pedig kikapcsoltam,másnap pedig ahogy beakartam kapcsolni a gépet se kép se semmi eltelik egy kis idő aztán pedig betölt és kíírja hogy "Üdvözüljük" stb na idáig tölt be csak és innentől már teljesen jó a gép használható,de minden egyes bekapcsolásnál ezt csinálja nem tölt be semmi,csak amikor kiírja hogy Üdvözöljük


Valaki esetleg van valami ötlete hogy mit tudnék csinálni vele? van-e rá megoldás vagy ilyesmi?


Köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 8. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen valószínű tudom mi a baj, nekem is volt ugyan ilyen problémám. Nem cseréltél videó kártyát? Vagy esetleg nem álltál át videó kártyáról alaplapira, vagy fordítva?

A biosban lehet állítani, hogy melyik videó kártyát használja. Az integráltat (alaplapi), vagy a PCI-E slotban lévőt. Ha a PCI van aktiválva, akkor az alaplapi nem fog működni, vagyis csak miután betöltött az op rendszer. Javaslom, hogy ha most videó kártyát használsz, akkor dugd át a monitorod az alaplapiba, lépj be a biosba, majd változtasd ezt meg. Ha most alaplapit használsz, akkor meg fordítva csináld. :). Remélem értehtő voltam. Ha nem találod a biosban ezt a beállítást segíthetek.

2018. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vincseszter hiba a legvalószínűbb.

Akkor szokott ilyet csinálni.

(HDD sentinel mit mutat?)

2018. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!