Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Gigabyte AB350 Gaming...

A Gigabyte AB350 Gaming alaplapba azonnal passzol a Ryzen 5 1600 és a Kingston HyperX Fury ram?

Figyelt kérdés

Nem 1600x, csak 1600. Illetve nem a Gaming 3 alaplapról van szó, hanem a sima Gaming-ről.


A Ram pontosan: Kingston HyperX Fury 16GB DDR4 2400MHz HX424C15FB/16


A BIOS frissítés miatt félek csak. Ha tuti klappolnának, akkor meg merném rendelni azonnal. Így viszont félek, hogy otthon saját összeszerelés után azt látom, hogy nem indul a gép és akkor nem tudom majd hogyan tovább. Mert ha jól tudom, akkor ha a BIOS nem ismeri még a ram-ot vagy a CPU-t akkor el sem indul.



2018. júl. 9. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha ez az alaplap akkor igen: Itt a link is


Link: [link]


ramokat ajánlam hogy itt válaszod:

Link: [link]

2018. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az elfejtetem írni, ott az oldalon a stabil ramok találhatóak a Ryzenhez, mert nem mindegyik ramokat szeretni..
2018. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Belemegy mindkettő, de Ryzenhez tanácsos valami nagyobb órajelű RAM-ot választani, pl. ezt:

[link]

2018. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a ramokat felülvizsgálom. A processzor a fő félelmem. Ha valamiért frissíteni kellene a bios-t akkor azt hogyan tudom megtenni? Be kell vinnem a lapot egy pc boltba és ott megcsinálják? Esetleg tudom valahonnan a dobozról, hogy milyen bios lehet az adott lapon? Vagy a gyártás dátuma rajta van legalább a dobozon? Gondolom az alapján ki tudom következtetni.
2018. júl. 9. 13:29
 5/12 anonim ***** válasza:
Rendeld az alkatrészeket a PCX-ről (szerintem onnan a legolcsóbb), és jelöld be a BIOS frissítést.
2018. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a konfig van de hyper x predator 3200 ram került bele.
2018. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A hyper x predator 3200 lett nekem is az új kiszemelt. Te raktad össze magad? Neked felismert mindent az alaplap rögtön?
2018. júl. 9. 15:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak a Hyperx Predator 15 ezerrel drágább, mint amit én linkeltem, és ugyanazt tudja.

Szerintem felesleges megvenni a drágábbat.

2018. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És amit te linkeltél az pariban lenne a lappal és a processzoral? Mármint, hogy azonnal?
2018. júl. 9. 16:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Én raktam össze de nem én telepítettem.

Első körben el sem indult,mert rossz volt az egyik ram.Cserélték aztán már nem volt gond.

2018. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!