Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Gigabyte AB350 Gaming...

A Gigabyte AB350 Gaming alaplapba azonnal passzol a Ryzen 5 1600 és a Kingston HyperX Fury ram?

Figyelt kérdés

Nem 1600x, csak 1600. Illetve nem a Gaming 3 alaplapról van szó, hanem a sima Gaming-ről.


A Ram pontosan: Kingston HyperX Fury 16GB DDR4 2400MHz HX424C15FB/16


A BIOS frissítés miatt félek csak. Ha tuti klappolnának, akkor meg merném rendelni azonnal. Így viszont félek, hogy otthon saját összeszerelés után azt látom, hogy nem indul a gép és akkor nem tudom majd hogyan tovább. Mert ha jól tudom, akkor ha a BIOS nem ismeri még a ram-ot vagy a CPU-t akkor el sem indul.



2018. júl. 9. 12:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

@Kérdező

Szerintem nem lenne vele problémája.

2018. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megrendeltem a lapot bios frissítéssel. Így biztosan jó kell legyen akkor a processzor. A ramokat kiválasztottam az alaplap támogatási listájából. G.Skill Aegis 2666mhz lett. Azért ez, mert ezt támogatja maximum az 1600-as ryzen (az amd honlapja alapján) és ez a maximum támogatása az alaplapnak is. Bár elvileg processzor függően tud magasabb órajelűvel is dolgozni. Köszönöm szépen a válaszokat.
2018. júl. 12. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!