Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás lenne az SSD?

Hibás lenne az SSD?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

már több, mint 1 éve használok Windows10-et, és ezalatt az idő alatt 3 havonta bebolondul valamiért a rendszer... :W


Windows7-el nem volt ilyen probléma.


Sokszor 3-5 perc számítógéphasználat után folyamatosan el kezd világítani az SSD led, és a feladatkezelőben ilyenkor másodperceken át 100%-os lemezkihasználtságot jelez, majd kialszik a led és teljesen használhatatlanná válik a rendszer, csak az egér kurzort tudom mozgatni, bármire kattintok csontra fagy minden... :U


Próbáltam sfc /scannow-ot csökkentett módban is, DISM-et is futtatni, de véletlenszerűen megfagy az egész rendszer és az SSD led csak világít folyamatosan... :(((


Mi lehet szerintetek a probléma? Eddig teljesen jó volt 3 hónapon át, 3 havonta csinálja ezt a hülyességét...

Most a 1803-as verzió van fent, 17134.167 build.


Köszönöm előre is a segítségeteket!



2018. júl. 17. 00:59
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma közben, leszedtem egyik víruskeresőt, és felraktam helyette egy jobbat. Mellette rendszer visszaállítási pontot is létrehoztam, majd arra visszaállítva indítottam rendszert. Azóta teljesen hibátlan!
2018. júl. 17. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!