Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri még 2018-ban iPhone...

Akosszabo kérdése:

Megéri még 2018-ban iPhone 6-ot venni?

Figyelt kérdés
Ahogy láttam még az iOS 12-es oprendszert fogja majd támogatni, és Androidról szeretnék váltani. Szerintetek megéri még manapság megvenni újonnan?

2018. júl. 21. 12:39
 1/6 anonim válasza:
Újonnan semmiképpen, de én még használtan se venném meg.
2018. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Újonnan semmiképp nem venném, használtan esetleg, bár akkor már inkább egy 6S.

Újonnan talán az SE amire érdemes lehet bevezetni szerintem. Hardveresen a 6S szintjét hozza, ám ezt egy sokkal kisebb, kompaktabb méretben. Számomra a 4" kijelző tökéletesen megfelel, egykezes használatnál sincs vele gond de tény hogy sokaknak manapság ez már túlságosan apró.

2018. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az SE-vel én is szemezgetek, nekem is tetszik úgyhogy lehet az lesz. Gondolom neked semmi problémád nincs vele, és mivel kisebb kezem is van sztem az tök jó, hogy kompakt a mérete. És Airpods-al meg Apple Watch-al ugyanúgy kompatibilis úgyhogy király. :D
2018. júl. 21. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:

SE-t csak pár hétig használtam egy ismerősöm jóvoltából, napi használatba egy 5S van befogva. Számomra ez is tökéletesen megfelel, iOS 12-t is megkapja, szóval teljes az öröm.

Az SE pedig ugyan ez a kivitel, csak nyilván erősebb hardverrel. Nekem baromira bejön ez a kis méret, nagyon kompakt, imádom. Kijelző is nagyon szép, habár a felbontása nem túl nagy (hisz még a 720p-t sem éri el) de ekkora méretben teljesen jó, a színek is nagyon szépek, YT-n pedig az 1080p 60FPS videók is mehetnek, nem korlátoz a felbontás. Ezt azért mondom, mert az SE is ugyan ezt a kijelzőt kapta.

Külsőleg is meglehetősen strapabíró, javarészt tokban volt használva, de még egy karc sincs rajta, szinte olyan mint újkorában, pedig már jó 4 éve megvan.

Én nyugodt szívvel tudom ajánlani az SE-t, hamarosan én is arra fogok beruházni. Elég nagy kezem van, de egyszerűen nem szeretem a nagy tepsi telefonokat, nemrég egy LG Q6-tal bepróbálkoztam de egy hónap után túladtam rajta.

2018. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Manapság iPhone SE,iPhone 6s és fölötte éri meg,az ezeknél régebbi modellek már nem igazán
2018. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6 ot akkor se érte meg mikor megjelent

mert lényegébe nem volt jobb egy 5s nél csak nagyobb

2018. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!